Что по активам у банка?

varlo 30 января 2016, 19:30
Отделение по адресу: Чернигов, проспект Мира, 53 а
Что по активам у банка? Где можно посмотреть за 4 квартал? Фонд пишет, что возместит 550 млн. Интересно, хватит ли активов на 4-ю очередь?

gering44
gering44
30 января 2016, 23:39
Думаю что хватит-в пятницу был в дельте-там даже 4-ю выдают но у кого была валюта если первая очередь 26-85 то четвёртая курс 21-15 но выдают
31 января 2016, 12:10
Разве уже выдают 4-ю очередь в Дельте?
Moroz9
Moroz9
31 января 2016, 16:11
В Дельте выдают 2-ю и 3-ю. На 4-ю еще не отсудили денег пока.
1 февраля 2016, 1:14
Пробачте, але можливо хтось дасть відповідь на моє запитання. Я студент, який обслуговується даним банком, для надходження стипендії. Я все зрозумів уже в числа 25-26, коли не можна було здійснювати дії з карточкою. В коледжі сказали що це не їхні проблеми, мовляв всі питання до банку, а наступну стипендію отримаю готівкою. Їздив в банк, там запевняли, що проблеми з системою, в касі грошей немає, але я вже все прекрасно розумів (банк їде на дно). І так нещодавно я прочитав про введення тимчасової адміністрації, і те що фонд має вертати гроші, в загальній сумі близько 550 млн. І так моє запитання: я ще зовсім не досвідчений в таких питаннях, тому хто знає підскажіть як мені отримати гроші з моє картки, і що потрібно для цього зробити. Наперед дякую
kuvalvi
kuvalvi
1 февраля 2016, 11:04
Чекати початку виплат, потім йти до банку який буде проводити виплати та забирати свої гроші
1 февраля 2016, 15:09
Получите в первую очередь выплат от фонда, где-то в начале марта.
1 февраля 2016, 18:01
Дякую, буду чекати, сподіваюсь що все-таки виплатять
ВсёБудетХорошо ;*****
ВсёБудетХорошо ;*****
1 февраля 2016, 18:12
По активам банка — кому интересно читайте тут
minfin.com.ua/blogs/VictorS/88380/
Cherry22
Cherry22
2 февраля 2016, 3:06
Если это афера, то надо подать документы доказательства уповноваженой особе «з питань врегулювання неплатоспроможності банків відділу запровадження процедури тимчасової адміністрації та ліквідації департаменту врегулювання неплатоспроможності банків », а ее обязаность заявлять в прокуротуру, и подать эти доказательства.
Столько банков искуственно обонкротили, и никого не посадили, пусть хоть один ответит, этот. И отвечать будут не владельци, а все кто причастен к афере.
Есть здесь принципиальные люди?
Нельзя допустить еще такого и с этим банком.