Стабільний прогноз

fffint 2 июля 2014, 10:02
Нещодавно бачив на сайті Рюріка прогноз по роботі Аванту, пишуть стабільний. Причому посилаються аудитори на нормативи ліквідності, всі три основні показники перевищують нормативи НБУ с запасом.

Georgi
Georgi
4 июля 2014, 17:02
Прогноз може й стабільний та й показники можна написати які завгідно, а от депозити не повертають. І це дійсність.
veronika2014
veronika2014
7 июля 2014, 12:23
Що Ви маєте на увазі: «а прогнози сайті Рюріка можна зробити які завгодно»????? Ви вважаєте, що рейтингові агенції наразі будуть підставляти себе? Вибачте, але цим ніхто займатися не буде. Є об'єктивні фінансові показники банку, до того ж підтверджені НБУ. Банк стабільно працює і крапка. А якщо ви дійсно вкладник, то ви маєте розуміти, що всі питання треба вирішувати у своєму відділенні, а не на форумах. А такий негатив на форумах зазвичай розповсюджують боти, що працюють за гроші. І це — факт!!!
redel
redel
7 июля 2014, 12:35
Все банки сейчас в лимитах работают. И на это есть объективные причины: крымские активы отобрали, в Донецком регионе — вообще война. Такая ситуация не может пройти бесследно. У меня депозит небольшой, но деньги мной заработанные и дарить их не собираюсь никому. Но в данном случае, считаю, что вкладчики рационально должны подходить к вопросу выплат и эмоции здесь — ни к чему. По сути мы в одной лодке с банками, чем больше мы кипишуем, тем хуже делаем банку, где деньги храним. Я тоже за решение вопросов в отделениях, а если уже меня не будут слышать — пойду к предправления.