Депозити платять

pppp1 pppp1
1 июля 2014, 12:47
без оценки
Наші чоловіки зараз країну захищають. А ви плачете, що вам по 3000 грн лишень виплачують. Беріть і не плачте. Що у вас ноги відваляться два рази у банк зайти? Сумно читати, що є і такі у нас люди.

Комментарии (1)

+
0
Georgi
Georgi
4 июля 2014, 17:24
#
Рррр1, сподіваюсь не ваші чоловіки, і це ніяк не стосується повернення дипозитних вкладів. Коли банк бере у людини депозит, він вимагає покласти всі гроші на рахунок одразу, а не розкидує платежі на місяць, кожного дня по 3000 грн. в день. Не в кого не відваляться ноги ходити і класти горші кожного дня, а отримувати відсотки за повну суму, яка вказана в договорі. В тому ж договорі банк забов«язується повернути вклад в повному обсязі в строк, який вказаний в договорі. Коли банк дає вам кредит, то за кожний просрочений день нараховує шалені відсотки. А якщо ви робітник банку Авант, то мені зрозумілий ваш відгук. А в країні зараз таке твориться тому, що всі, включаючи і банки, дурять один одного, і якщо це не припиниться, то буде ще гірше.

Сумно читати, що у нас є такі люди, які захищають банки, котрі дурять простих людей. То може ви й за Януковичем сумуєте. І якщо ви робітник банку Авант, то мені зрозумілий ваш відгук. А в країні зараз таке твориться тому, що всі, включаючи і банки, дурять один одного, і якщо це не припиниться, то буде ще гірше.
Коли банк бере у людини депозит, він вимагає покласти всі гроші на рахунок одразу, а не розкидує платежі на місяць, кожного дня по 3000 грн. в день. Не в кого не відваляться ноги ходити і класти горші кожного дня, а отримувати відсотки за повну суму, яка вказана в договорі. В тому ж договорі банк забов«язується повернути вклад в повному обсязі в строк, який вказаний в договорі. А от коли банк дає вам кредит, то за кожний просрочений день нараховує шалені відсотки. От і захищайте банки, які вас обдурюють, а прогнози сайті Рюріка можна зробити які завгодно.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться