3 февраля 2010
Последний раз был на сайте:
7 февраля 2025 в 04:12
- 10 апреля 2022, 21:36
Як відрізнити фейки і не потрапити в пастку дезінформації
Війна відбувається не лише на фізичному фронті, а й в інформаційному полі. І у величезному потоці інформації, важливо вирізняти ту, якій можна довіряти.

Як відрізнити фейк новин і не пустити ворога у свій акаунт — про 5 схем та варіанти протидії, які стануть у нагоді українцям, читайте у публікації.
В цьому матеріалі НБУ наводить приклад фейкового повідомлення, що розповсюджувалось в соц.мережах та месенджерах щодо використання банківских карток, та чому це є неправдивою інформацією.
Також Нацбанк постійно попереджає про нові шахрайські схеми, якими злодії у воєнний час намагаються ошукати громадян. Шахраї вміло маніпулюють, роблячи акцент на емоціях жалю та страху, користуються скрутним становищем своїх жертв, повідомляють у Нацбанку.

11 квітня о 14:00 Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Освітнім центром Верховної Ради України проведе вебінар
«Фейки в мережі: як не потрапити в пастку дезінформації».
Основні питання, що будуть розглянуті на вебінарі:
• що таке фейки та як їх розпізнати;
• хто поширює фейки та якими вони бувають;
• як не потрапити на гачок дезінформації та не стати її ретранслятором.
Спікер — Микола Балабан, експерт з дезінформації, заступник керівника Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки
Реєстрація за посиланням.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Будьте пильні, довіряйте інформації лише з офіційних та перевірених джерел.
Борітеся і поборете! Слава Україні!
|
|
31
|
- 19:05 Доллар на межбанке приближается к историческому максимуму: эксперт объяснил причину
- 17:54 Bitget внедряет фреймворк рыночной целостности и ответственности токенов
- 17:25 Доллар и евро подорожали на межбанке
- 16:42 Налоговая скидка в несколько кликов: ГНС и Минцифры запустили новый сервис в Дии
- 16:25 Кабмин разрешил скрывать цены на стройматериалы в закупках для восстановления
- 16:00 НБУ установил курс валют на четверг: доллар достиг нового исторического максимума
- 14:40 Золото (XAU/USD): прогноз на вторую половину Q2 и до конца 2026г.
- 13:44 В Германии требуют отмены пенсий для госслужащих
- 12:42 С 1 июня Япония официально признает зарубежные стейблкоины законным средством электронных платежей
- 12:08 Эстония приостановила лицензию криптобиржи Zondacrypto, из криптофондов вывели более $1 миллиарда: что нового


Комментарии