ПУМБ заблокував мій рахунок

Andriy251 29 квітня 2024, 21:01
Відділення за адресою: Луцьк, пр-т Волі, 41
25.04.2024 Банк ПУМБ заблокував мій рахунок за надходження 20000 грн на мій рахунок. Гроші отримав за продаж криптовалюти. Клієнт оплатив від третої особи.
Надав мені квитанцію від тієї особи, думаю цього має бути достатньо якщо я отримав гроші на свій рахунок та і щей отримав квитнцію про оплату. Це означає що покупець цю ж квитанціє десь узяв. А потім платник, та третя особа заявив про шахрайство з моєї сторони і банк попросив надати докази. Я це все надав, і квитанцію з свого єкаунту і що це мій укаунт і переписку і скріни що я переказав валюту, але банка це не цікавить він вимає повернення коштів. Я стільки часу є лояльним клієнтом банка, через мій рахунок проходять значні суми, але ні береться до уваги заява очевидного шахрая. Прямого звязку з служюою по моніторингу таких транзакцій не має, вся переписка іде через працівника у відділені банка, який не компетентний в таких питаннях і каже ще не розуміє цих всіх нюансів, а просто передає те що йому кажуть. На прохання дати контакти техпідтримки по цих питаннях у них так не можна. Чому?
ПУМБ
PUMB 29 квітня 2024, 21:52
Вітаємо!

Нам прикро, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Бажаємо розібратись у ситуації, що склалась. Просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону аби у нас була можливість ідентифікувати Вас як клієнта та провести детальну перевірку. Після отримання результатів перевірки ми неодмінно надамо Вам зворотний зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 30 квітня 2024, 22:09

Вітаємо!

З урахуванням режиму банківської таємниці інформація щодо обслуговування клієнтського рахунку не може бути надана в публічний простір. Усю необхідну інформацію, щодо врегулювання ситуації ми надали Вам у приватні повідомлення. В свою чергу підкреслюємо, що АТ «ПУМБ» дотримується всіх вимог чинного законодавства при наданні банківських послуг.

30 квітня 2024, 17:20
Https://minfin.com.ua/blogs/valeriicrypto/246035/
PUMB
PUMB
30 квітня 2024, 22:09
Корисний коментар

2 травня 2024, 17:30
Я пока ещё не увидел ни одной блокировки у банков законной, советую ознакомится с законом на который ссылаются все банки и нормы при которых и на какое время банк может блокировать или что-либо проверять.
Petr Raps
Petr Raps
8 травня 2024, 11:19
Аналогічно. Банк на підставі звернення шахрая заблокував мої рахунки. Я надав підтвердження але тиша. Цікаво, а що надав яке підтвердження шахрай що банк повірив йому, а не мені
8 травня 2024, 13:18
Там мог быть взломанный банк счёт по этому я расписал у себя в блоге как продать криптовалюту безопасно и не попасть на мошенников, если в банк пришла бабуля или дед у которых ломанули банк, а ты рассказываешь что они мошенники, а у них даже приложений банка нет и не было никогда, виноват тут тот кто принял оплату от 3го лица без проверок тот кто слил данные мошенника ну и если на банк грамотно подадут в суд то можно вернуть все утраченные деньги, а вернуть прымусово банк не может ничего

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ заблокував мій рахунок