По кредитці ПУМБ

Недобросовістний банк. Знімає та нараховує якісь не зрозумілі кошти.
Зверталась у телаграм чат-бот, щоб розяснили чому така картина по кредитці вийшла /скрин-шот як підтвердження надам/ баланс з мінусом, якщо поповняю кредитку не змінюється баланс. Обовязковий платіж росте, від початку війни і до сьогодні його нараховують і великими сумами. У зв’язку з війною, зі зменшенням доходів — кошти були внесені не вчасно, хоть вони і кажуть що штрафи та пеня не нараховував, але вони їх нараховував у двократному розмірі. Кожного ранку у мене борг зростає не розумію чого. Я дуже жалкую що я стала клієнтом цього банка. Це вже не вперше в цього банку шахрайскі дії але коли до них зверталася то нічого розяснити не можуть тільки просять сплачувати більшими сумами тоді банк може відреагує. Просила реструктуризацію хоч якусь. У мене мін.зарплата, не можу сплачувати ніяк… Співробітники кажуть що у них все правильно нараховується і автоматично.
8 березня обдзвонили всіх моіх колег, щодо погашення мого кредиту так як вони є поручителями. Я ніякох номерів і прізвищ не надавала, ніколи. Щомісяця телефонують моій дитині неповнолітній. Номер теж незнаю де взяли. Це ж дитина. Після погашення свого кредиту Я ніколи більше не хочу мати справи з цим банком. Шахраі страшенно обманюють. Сьгодні сплатила маленьку частину грошей скільки мала 500грн. Зразу прийшла смс і повідомлення на додаток ПУМБ «сплатіть всю суму 51 тис. до 30 березня і ми спишемо обовязковий платіж і лист вишлемо поштою. Це як? Якщо я яку б суму не вносила 2000 чи 300грн у мене баланс по карті міносовий не змінюється. А обовязковий платіж який росте від початку війни щомісяця. Також 1 числа приходять смс з сумою боргу і обовязкового платежу — мені і дитині на тел. Але заходжу в додаток, а там сума обовязкового платежу на 3 тис більша. Прошу допоможіть мені розібратися з цим питання. І вимолити в банку реструктуризацію і припинення нарахування шалених відсотків. Просто сил вже немає. Ящо мені через іхні дзвінки прийдеться звільнитись — я взагалі нічого не зможу сплатити навіть 100грн.
ПУМБ
11 березня 2023, 12:45
Вітаємо!

Нам прикро, що у вас склалася дана ситуація. Надайте будь ласка Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону щоб ми могли розібратися та перевірити деталі.

Марія Овсієнко
Марія Овсієнко
13 квітня 2023, 9:50
Доброго дня прочитала ваш коментар до банку Пумб у мене така сама ситуація, до війни я працювала потім прийшлось піти в декрет, вносила суму на кредит, в цьмо році не змогла внести мінімальний взнос, пішли звонки, смс погрози потім стали телефонувати рідним погрожувати, що це за банк такий, війна гинуть люди їм гроші потрібні, ні хто не відмовляється платити за кредит, я можу вносити 1000 грн я в декреті коштів більше не має, мені з банку телефонують і говорять це мало де хочете беріть ще 2000 або 3000 до понеділка сплатіть проценти, вони не розуміють людей, стыд який це не банк вимогателі. Не має більше ні де такого як тут в банке, реструктуризація не гадають зовсім ні кому, тому що їм не вигідно. Дуже сумно що я колись взяла вних кредитку я не думала що це за банк такий нейде на зустріч людям в тяжкий час.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ