7 день,а карта у ПРИВАТА!

Alina2222 18 березня 2016, 15:07
Можна активніше розбиратися в ситуації з картою! Номер заяви: 6911821!
Ви по закону не маєте права тримати мої кошти більше 2 днів! А вже 7!І яке ви маєте право блокувати карту соціальних виплат!
Чому я маю чекати, тільки тому що та сторона не відповідає на дзвінки чи не може говорити?
Чому все перенесли на 20 березня!???
Обдзвоніть людей, які мені перераховували мені кошти! Вони підтвердять, що я не шахрайка!
Ви безвідповідальний банк!
Газети вже написали про ваші махінації, ТВ також випустить репортаж!
В мене документи на подання в суд готові!
Ви хочете так розбиратися? Я чекаю до 10 днів, це до 21 березня — понеділок!
Якщо до цього часу я не зніму свої кошти з картки, я о 9:00 йду до судду і в прокуратуру!

PrivatBankQM
PrivatBankQM
18 березня 2016, 15:47
Alina2222, доброго дня.
Вирішенням Вашого питання займаються наші фахівці. Тільки-но буде рішення, ми відразу ж Вас проінформуємо.
З повагою, ПриватБанк.
18 березня 2016, 18:25

Вот это наш человек, учитесь. Прошло всего 7 дней с момента ограничения на расход карты, а у человека уже все документы для подачи в суд готовы.
Жаль, что это всего лишь пустые понты.

А в прокуратуру зачем? Суда выше крыши будет.
Мне кажется, что прокуратура отфутболит. Я не то чтобы отговариваю, Ваше право куда обращаться и зачем, но наверное Вы только время потеряете. Но решать Вам.
Подать заявление в суд, с уже готовыми документами, дело недолгое.
Ждём новостей в первой половине 21 марта. Если конечно на карте не снимут ограничение на расход.
Alina2222
Alina2222
18 березня 2016, 18:55
А документи зібрати це 1 година!
Як мені порекомендумала одна людина цьому сайті! А звернулася з письмовою заявою в банк видати мені кошти через кассу!
Звісно вони відмовили! І я вимагала в них письмову відмову! Тут вони також не змогли її надати, так як їм не має що написати чому відмовляють!
на законному рівні.
І так як я йшла за однією цілью йшла з двома друзями і юристом! Було складено протокол, про відмову видати гроші!
Також в мене є докази про мою не винність як шахрайки, як та сторона щантажує і вимагає ще таку ж саму сумму грошей, а то не відмовиться від своєї скарги.
Цих доказів, заяви і протоколу досить щоб подати на суд!
В прокуратуру тоже піду, а там подивемося, хоча я також думаю, що там покажуть на двері.!
19 березня 2016, 3:01
Многие здесь месяцами скулят и НИЧЕГО не делают. Ссылаясь то на одну причину, то на другую. Лайкать или плюсовать то всегда было легче, чем что-то самому делать.
Ну что же, удачи Вам в нелегком труде.

USD 39.4 40

USD 39.4 40