Блокування рахунку

Олексій Касаткін 7 березня 2024, 22:38
Відділення за адресою: Київ, вул. Лятошинського, 4
З початком війни переїхав з окупованої території, в серпні 2023 відкрив ФОП рахунок в приваті, щоб працювати офіційно, займаюся продажами косметики, бізнес успішний, завжди вчасно сплачував податки, поставив еквайринг від приватбанку, подав річну звітність, маю договори з усіма постачальниками це також ФОПи або ТОВ в ПриватБанку, в січні отримав запит на фінмоніторинг, який успішно пройшов. Вчора банк заблокував мені рахунок ФоП без пояснень, листа від банку не отримав, консультант у відділенні розводить руками, самі нічого не розуміють, відповідей на питання немає. Створюйте разом в іншому банку-створили, але приват банк навіть платежі моїх клієнтів на мій рахунок в іншому банку блокує без пояснення. При тому, що я надав всі документи і договори, накладні на поставки товару з печатками і підписом, договір оренди приміщення, розписав у зверненні, як я отримую товар, прикріпив усі документи. І це під час війни, і бажанням працювати у цій країні офіційно і прозоро. Жодного платежу на особисті картки у мене ніколи не було, все на рахунку, намагався розвивати бізнес, закуповував товар, і тут від державного банку таке рішення. Буду звертатися в мінфін, писати заяви, скарги і вимагати розблокування, тому що мої кошти заблоковані без причини, я не можу нормально здійснювати підприємницьку діяльність, клієнти не можуть оплачувати кошти на рахунок, якщо вони є користувачами ПриватБанку, і це все продажі косметики, а таке відчуття, що ми займаємося чимось протизаконним. Пояснення немає. Просто розірвання договору в односторонньому порядку, і без листа пояснення від банку. Це так поводить себе банк з українцями, які виїхали з окупованої території і намагаються працювати офіційно і сплачувати податки.
8 березня 2024, 9:54
Вітаємо.
У разі, якщо вам відмовлено в обслуговуванні шляхом розірвання ділових відносин, подальша співпраця неможлива.
Додатково банком вже направлено вам офіційну відповідь.

Pumbovik
Pumbovik
8 березня 2024, 9:21
А еще удивляются че люди бегут со страны, когда свои же граждане враги своей же стране, одним с пропиской ТОТ отказ в обслуживании или вообще счета не открывают, других финмон кошмарит
natashaGra
natashaGra
8 березня 2024, 11:19
Что-то странное в привате стало происходить. Наверное таки на продажу готовят, очень много подобных отзывов стало