Перевипуск картки=втрата грошей

Юлия Шевченко 21 грудня 2023, 5:39
Відділення за адресою: Київ, пр-т Оболонський, 16
Вчора прийшла у відділення банку вам що на оболонському проспекті метро Мінська для того щоб випустити пластик втраченої універсальної gold картки.
Звернулась до менеджера з питанням так звісно давайте перевипустимо вашу картку. Перед тим як почати я декілька раз задала питання це перевипуск картки, а не закриття і деактивація тобто якщо на номер втраченої картки будуть приходити гроші то вони автоматично переадресуються на перевипущену картку. Менеджер мене запевнила що так. Я неодноразово робила перевипуск карток через страту або через те що банкомат є картку і завжди отримавши перевипущену картку на неї приходили перекази які робились за номером моєї старої картки.
Повернемось до суті.
Менеджер мені зробила нову картку зробила ще картку для виплат і ще одну просто додаткову універсального картку ну на всяк випадок, а запропонувала мені страхування є ліки, а на що я погодилася і зробила страхування здоров’я дітей і на випадок хвороб все чудово і прекрасно за одним але.
Картка яку я хотіла перевипустити і отримати пластик — це картка на яку переводиться моя заробітна плата вона переводиться за номером картки, які з значень на пластику. То то це звичайний переказ з картки на картку за номером картки тому я перепитала декілька разів у менеджера якщо за номером моєї старої картки буде зроблений переказ чи надійдуть гроші на нову так! запевнила вона.
Справа в тім що вчора я якраз мала отримати заробітну плату яку дуже чекала і тому задоволена що все зробила отримала картки страхування оформила пішла собі на роботу чекати аванс.
Всі працівники отримують кошти мені нічого не приходить. Я вирішила спробувати зробити мінімальний переказ з картки а-банка на свою на номер своєї старої картки. Переказ не надійшов я отримала відповідь в банку що неможливо зробити переказ тому що така картка не активна не існує не працює.
ТОБТО!!!
РОЗПОВІДАТИ ЯК Я НАМАГАЛАСЯ ДОДЗВОНИТИСЯ ДО ОПЕРАТОРА ЦЕ ПРОСТО ЖАХ МАЙЖЕ ДВІ ГОДИНИ Я НАМАГАЛАСЯ ПОТРАПИТИ НА ОПЕРАТОРА БАНКУ, А НЕ НА БОТІВ.
Нарешті додзвонилась до оператора розповідає їй свою ситуацію і отримую відповідь щодо побачення телебачення ваша картка закрита деактивована видалена гроші на неї ви не зможете отримати ніяк ніколи.
З разів п’ять, а намагаюсь її пояснити але там тугий ліс внятну відповідь Я не отримую вона торочить як попугай одне й те саме, А потім ще відключилась закінчила розмову тому що я перестала спілкуватися на українській діловій мові. Вибачте яка *** українська ділова мова коли я не можу отримати свої гроші щоб навіть доїхати додому.
Дзвоню свої менеджерці яка мені оформлювала картки і там те саме говорять одним і те самими стандартними фразами вирішення питання ніхто мені не підказав як мені зробити щоб отримати гроші ну тобто я намагаюсь їм пояснити і прошу допоможіть вирішити питання і отримати свої кошти бо в мене навіть на проїзд додому нема. Та де вони торочать стандартними фразами які завчили дуже давно мабуть майже три години я намагалась отримати відповідь на своє питання навіщо мені де актували заблокували і видалили активну нормальну картку якою я хотіла користуватися лише просто перевипустив її на пластик як мені отримати мої гроші які прийшли на цю картку. Відповіді на свої питання Я не отримала гроші теж на зараз дуже чекаю відкриття найближчого відділення банку щоб прийти і побажати всім працівникам доброго ранку!
На те що хтось мені допоможе вирішити моє питання Я навіть не сподіваюсь.
А зараз всім увага питання від гравців як мені отримати кошти які прийшли на картку яку я не просила блокувати видаляти і деактивувати але це зробили!!!
21 грудня 2023, 10:06
Вітаємо. Нам дуже шкода, що Ви стикнулись з такою ситуацією.
Якщо ви очікуєте переказ з картки іншого банку, радимо повідомити відправникові новий номер картки.
В разі якщо відправлення відбувається з картки ПриватБанку за старим номером картки, переказ надходить на нову перевипущену картку.
Дозвольте нам проаналізувати дії співробітників та провести роботу при необхідності.
Ситуацію вже розглядають спеціалісти. Ми прагнемо вирішити питання у найкоротший термін. Про результати Вас одразу повідомлять.

Василь Каськів
Василь Каськів
21 грудня 2023, 10:02
А не легше було замовити через Нову пошту і самостійно зробити перевипуск?
OkeyDoki
OkeyDoki
21 грудня 2023, 11:13
В бухгалтерию кидаешь новый номер карты. И усе.
Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
21 грудня 2023, 12:49
Почему станцию метро не переименовали?