Термінал не зарахував внесені кошти

vovaux 8 квітня 2022, 21:05
Відділення за адресою: Рівне, вул. Грушевського, 42-А
При внесенні коштів 05.04.22р. для поповнення своєї картки в сумі 1000 грн однією купюрою в терміналі TS211227 він завис, а купюру ''втягнув'' і не відобразив на екрані про внесення коштів. Через деякий час термінал запрацював і віддав картку, але кошти не були зараховані на мій рахунок. Відразу подзвонив 3700, обіцяли розібратися протягом 3-х днів провівши інкасацію. Через три дня провіряю результати по своїй заявці на сайті, де пише що факт не підтвердився!!!
Отож, співробітники Приватбанку (відділ інкасації) привласнили мої кошти!!! В цей складний час, хай ці кошти принесуть Вам!!!
9 квітня 2022, 10:06
При обробці заявки на повернення коштів перевіряються дані з терміналу, який фіксує всі внесені в нього купюри та проведені операції. За необхідності проводиться інкасація, за результатами якої виявляється надлишок коштів, якщо такий мав місце у разі внесення готівки та неуспішної операції. За вашою заявкою була перевірена вся необхідна інформація. Ви можете звернутись в підтримку на нашому сайті, щоб уточнити детальну інформацію та подати нову заявку, якщо при подачі минулої помилились з датою, часом проведення операції або терміналом в який вносили кошти, що могло вплинути на результат розгляду заявки.

9 квітня 2022, 10:19
Я подав повторну заявку 35268, про те що не згідний з розглядом попередньої! Чому завжди помилятися має клієнт? Якраз я вказав все вірно. Це Ваші співробітники помилились або навмисно присвоїли мої кошти, що скоріше за все! Бог їм суддя! Прошу повторно перевірити мою заявку, на предмет зловживання Вашими співробітниками посадовими обов’язками!
9 квітня 2022, 11:03
Також хочу додати що в приміщенні магазину де знаходиться термінал є відеокамера якраз направлена на термінал де має бути чітко видно чи вносив я кошти чи ні? Перевірте відео з відеокамери і все стане на свої місця, хто Шахрай, я чи Ваші співробітники!!!
StarFighter27
StarFighter27
9 квітня 2022, 13:05
Единственное, что можно посоветовать, так это обращение в правоохранительные органы
9 квітня 2022, 17:51
Продовження… Знову подав заявку на повернення внесених коштів 24522445. Де вказав що в мене є відео з магазину де стоїть термінал і на якому зафіксовано момент внесення мною коштів. Так, там не видно номіналу купюри, але видно сам факт внесення коштів. Так як інкасація не підтвердила наявність лишніх купюр, то все це вказує на привласнення співробітниками Приватбанку моїх коштів! Запропонував Банку надіслати це відео, якщо Вони самі не можуть його витребувати, але їм байдуже, знову обіцяли розібратись, і вже через декілька годин Є результат: ''факт не підтвердився''. Їм просто п…й на ваші проблеми, одні відписки, ніхто палець об палець не хоче ударити щоб вияснити ПРАВДУ. Навіть наявність відео про внесення коштів їх не цікавить! Одним словом ШАХРАЇ !!!
10 квітня 2022, 11:23
Аналогично у все как у меня, только пытался пополнить карту я 7.04.2022 , только сумма у меня 3300грн, звонил еще стоя возле терминала так как он меня постоянно спрашивал тут ли я, а когда оператор сказала не нажимайте что вы тут , он перезагрузился и написал что не работает. Тоже приходит ответ что не подтвердился сбой , денег не вернем, а как назвать то что после меня он перестал работать разве это не сбой и мои денюжки которые я туда внес были сверху , потому что после меня автомат не работал уже, я даже им писал и звонил говорил что у меня есть фото где видно что внесено 3300грн где есть дата и время
10 квітня 2022, 12:28
Кстати там где пополнял тоже есть камера которая рядом с терминалом , но если их даже мое фото не интересует с экрана ихнего терминала , то понятно что и видео их тоже не интересует
я уже создал кучу заявок и тоже мне везде отказ , мол лишних денег не обнаружено , за последний месяц как началась Война , у приватбанка начались очень большие проблемы , хотя они говорят что все у них хорошо работает , всегда пополнял через терминал и даже доллары менял всегда было все отлично , но только не в этот день 7.04.2022
10 квітня 2022, 12:30
И это приватбанк занимается такой херней в такое сложно время!!! Деньги что с вашего терминала испарились или как. Внес все грн которые были на руках, нужно было оплатить товар , на что остался без денег вообще , хорошо хоть не решился еще поменять доллары в ихних терминалах самообслуживания.
12 квітня 2022, 9:36
Завершення…Хепі ЕНД… Тихо і без вибачень… Сьогодні прийшло повернення коштів (1000 грн) за не проведену транзакцію. Дякую і на тому мій улюблений ПриватБанк, нерви і свій час залишу Вам у подарунок. СПРАВЕДЛИВІСТЬ існує))))
5 вересня 2023, 8:43
При внесенні коштів в термінал 02.09.2023 року на 2000 грн, на карту внесли тільки 1000. Заявку подавала три рази, два рази прийшла відмова. Третя заявка 65243510 ніде не значиться. Купюри по 1000, кругом камери, і тупо не хочуть щось робити, сьогодні відправила заявку на сайті банку. Не знаю чим це закінчиться, але буду добиватись… і питання, як тепер довіряти привату???😡
5 вересня 2023, 16:33
Зверталась в четверте в приват, на заявку 65243510, знову відмова. Приват злодій і шахрай, не знаю як тепер співпрацювати з цим банком. Сказали якщо там є камери, сходіть подивіться, і нам потім покажіть, от так працюють. … Не знаю, якщо звернутись в поліцію, чи це щодопоможе?

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Термінал не зарахував внесені кошти