Як Ощадбанк обікрав мене!

galina61 20 лютого 2022, 11:30
Відділення за адресою: Одеса, вул. Святослава Ріхтера, 2
Тримала я гроші на картках Ощадбанку: 200 доларів і 1 тисяча гривень. Коли клала на картку, обслуговування карток було безкоштовне. Колись у них помінялись правила і з моїх карток почали списувати мої гроші. Я не повинна слідкувати за зміною правил в банках, у мене є багато інших проблем. 18 лютого 22 року я забрала тільки 100 доларів. Гроші на які я, пенсіонерка, розраховувала у мене просто вкрав бідний державний банк. Люди, будьте обережні з банками, не несіть гроші в банки! Перший раз постраждала в VAB, був такий банк. Не навчилась я тоді нічому.
21 лютого 2022, 9:39
Доброго дня! Тарифи змінюються, це нормальна практика абсолютно всіх банків. Погодьтесь, жодний банк не може пропонувати ті ж умови на ринку, що й, наприклад, три чи п'ять років тому.

Саме тому зміни в тарифах — важливий момент співпраці з банком, який регулюється ДКБО. В договорі підкреслено обов'язковість ознайомлення зі змінами до тарифів, а також зазначено порядок дій при незгоді клієнта з ними.

Зручно перевіряти інформацію можна на сайті:

manson
manson
20 лютого 2022, 20:58
Не навчилась я тоді нічому.
19036256
19036256
21 лютого 2022, 17:42
Manson«Як не платити за обслуговування банківського рахунку, яким не користуєтесь?
Якщо ви не користуєтесь карткою більше 12 місяців (жодного зарахування чи списання), стягується комісія 100 грн/міс.
Три варіанти як не платити цю комісію:
відкрити онлайн-депозит в Ощад 24/7;
розрахуватись карткою хоча б один раз протягом року;
звернутись у відділення банку, щоб закрити рахунок.» old.oschadbank.ua/ua/yak-vygidno-korystuvatys-kartkou Якщоб у Вас на рахунку не було коштів, то у Вас нічого не знімали, а так Ви поклали гроші и не користувалися, а це не Ощад-книжка, а треба було хоч раз в рік щось знімати-класти, а банк Ваш рахунок обслуговував.З Вас зняли кошти за НЕАКТИВНИЙ рахунок.
McDonalds
McDonalds
23 лютого 2022, 10:29
«Я не повинна слідкувати за зміною правил в банках»

Вот и урок, когда хоть капельку вникаешь, то и знаешь как не платить комиссии за обслуживание.