Знято 200 грн. за перевипуск карти море

Uljana22 17 квітня 2021, 22:40
Доброго вечора. Замовила карточку More, надала всю інформацію, коли отримала здивувалася кредитний ліміт 0.(я в шоці). Добре думаю, немає коштів закину, а тут вводивши код пише не вірно. Попросила працівників банку щоб допомогли, нажаль допомогти мені вони не змогли, такі речі вони не можуть зробити. Пройшло 4 місяці, побачила в Ощаді 24, є функція перевипустити карточку натиснула і за деякий час прийшла смс що карточка перевипускається і буде на відділенні через 14 днів. І тут бачу -200 грн на рахунку. виявляється що за пусту карточку якою я не користувалася, а захотіла перезамовити я маю заплатити 200 грн! То просто одне здирнецтво, за що? Коли я це робила ніде це не було вказано, ніякі дзвінків від банку не було, що за несправедливість, куди я маю скаржитися. Навіщо мені карточки з 0 кредитом за яку я маю заплатити 200 грн? Анулюйте перевипуск цієї карточки і спишіть ці кошти які ви нарахували.
19 квітня 2021, 10:45
Доброго дня! Анулювати перевипуск немає можливості, оскільки картка виготовляється відповідно до здійсненого та підтвердженого вами замовлення. Для уникнення непорозумінь в подальшому рекомендуємо ознайомитися із діючими тарифами: https://www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/dogovir-taryf-inshe

OkeyDoki
OkeyDoki
17 квітня 2021, 23:36
Ахахах.
Н-да прежде чем что-то делать.
Вас учили что нужно знакомиться с тарифами. Если нет то это тебе урок.
Прежде чем что-то делать ознакомься с тарифами.

Насколько я помню для перевыпуска там 4 цифры приходит и вы их вводите для подтверждения. И если вы их ввели то вы все прекрасно знали. И теперь типа я случайно все сделала ну виноват кто же: не я «грамотная», а банк. Ведь он это позволил сделать.
18 квітня 2021, 12:55
Народная мудрость гласит:

«Семь раз отмерь, и один раз отрежь»

Почему наши люди даже один раз не желают
подумать головой перед тем, как произвести
какие-то непонятные им операции, которые,
чаще всего не бесплатные…
18 квітня 2021, 12:58
«Попросила працівників банку щоб допомогли, нажаль допомогти мені вони не змогли, такі речі вони не можуть зробити. Пройшло 4 місяці»

За это время могли бы хоть раз написать на форуме
в разделе «Вопросы к банку» либо «Отзывы»
и там озвучить свою просьбу о помощи…

Возможно, кто-то из участников обсуждения
и помог бы вам если и не действием,
то хотя-бы умным советом…

Головна / Банки України 🏦 / Ощадбанк 💰 / Відгуки про Ощадбанку 📝 / Знято 200 грн. за перевипуск карти море