игорь шуркин 17 лютого 2023, 8:43
хотел закрыть карточный счет, в банке закрыть отказываются мотивируя тем что на карте карте +1,68 грн и советуют обратиться обратиться в отделение (при том что в городе нет ни одного отделения)
GusGorinich 16 лютого 2023, 17:09
+380634992458 нав’язування кредитних послуг. Знову, тому що ситуація повторюється. Попередній раз банк так и не пояснив де взяв номер.
Den13137 15 лютого 2023, 14:38
За два місяці до війни взяли кредит у цьому банку. Перший платіж був зроблений вчасно і в повному обсязі. Потім почалися бойові дії і були введені кредитні канікули, відповідно ніхто не платив протягом 3-х місяців, потім дівчатка оператори дзвонили і просили робити оплати хоч якісь. Ми намагалися і платили, кожен місяць, але не в повному обсязі, поступово вирівнюючи суму платежу до потрібної. Написали прохання про реструктуризацію, її підтвердили, оператор подзвонив і сказав, щоб платили, як платили. У січні 2023 ми повинні були кредит закрити, але не вийшло вийшли в прострочення, залишилася на 2−3-й платежу. І тут почався просто телефонний тероризм. Оператори дзвонять і туплять обіцяють божевільні штрафи і відсотки. Якісь аргументи не хочуть чути. Загалом НАЙОГІДНІЙШИЙ БАНК в Україні, більше ніколи з ними зв’язуватися не буду.
Drdmol7 14 лютого 2023, 8:31
За 2022 год финансовый результат:
МИНУС 649 880 тыс.грн

При этом больший убыток получили только огромные банки такие, как Укргазбанк, Укрэксимбанк, Сенс Банк (ранее Альфа Банк).

Ситуация ухудшилась по сравнению с третим кварталом.

При этом в Идея Банк сформировал огромные резервы 2 588 533 тис.грн. Это почти, как в большом Укрсиббанке (3 238 994 тис.). Но у Укрсиббанка финансовый результат +3,5 млрд.грн.

Представьте что будет дальше. Сейчас НБУ ужесточил резервирование еще по депозитам в грн. и в валюте и по текущим счетам. Причём суммы реально будут зашкаливать. Поэтому будут большие дополнительные убытки.
Юрій Пономаренко 7 лютого 2023, 6:26
Банк вводит новую комиссию с 5 февраля 2023. Деньги снял 2 февраля, и о чудо, на эту операцию начисляют комиссию которая начнет действовать через три дня и задним числом списывают деньги как комиссию.
Лев Меренков 5 лютого 2023, 9:19
Робив замовлення на досить велику суму в інтернет-магазині у Німеччині. Хотів розрахуватися через систему PayPal, до якої в мене прив’язана картка Ідея банку. PayPal розрахував суму у гривні за допомогою власного обмінного курсу, сума склала 56000 грн. На картковому рахунку в мене було 60000. При спробі проведення платежу отримаю смс-повідомлення про нестачу коштів на рахунку. Телефоную у підтримку, там мені кажуть, що хоч сума платежу ставить 56к грн, вони резервують 61к. При цьому почали мені розповідати байки про міжнародні платіжні системи та їх вимоги, про курси конвертації тощо. Які курси конвертації, якщо платіж вже номінований у гривні? При цьому, на питання, чи ви просто резервуєте 61к грн, але потім все одне за рахунком буде проведено 56к грн, отримав відповідь, що ми цього не знаємо.
Звісно, таки сумнівні умови мене не задовільнили і я виконав цей платіж за допомогою карти іншого банку. І о диво — по рахунку пройшла саме та сума, що була зазначена PayPal’ом! Тобто, ідея банк просто хотів привласнити собі 5к грн, пояснюючи це неіснуючими вимогами та процесами!
Денис Клепацкий 4 лютого 2023, 17:19
Звонил в банк что-бы закрыть счета дистанционно. (Другие банки закрывают) Ответ: Приходите в отделение пишите заяву на закритие…
NBorysenko 30 січня 2023, 14:17
Банк без сервісу! Все, що вони вміють -задовбувати клієнтів нескінченною кількістю пропозицій про отримання кредиту, а коли звертаєшся за отриманням — узгоджують 15% суми (тобто пропонують купити колесо від машини, замість авто). Дозволяють собі порушувати приватність взаємовідносин із клієнтом та телефонувати родичам, хоча платежі по кредиту жодного разу не були прострочені! Окрім того, вважаю за доцільне відправити у простій співробітників відділення за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 145, оскільки співробітники даного відділення більшу частину робочого часу НЕ працюють: постійна відсутність світла (про генератор мова не йде, бо навіщо витрачати кошти на джерело живлення, коли банку взагалі не цікава наявність клієнтів). Звісно повітряні тривоги. Але саме «приємне» — коли всі ці начебто зрозумілі причини дозволяють потрапити у відділення — в них що? правильно — в них обідня перерва! і вам пощастить, якщо ви встигнете доїхати до іншого. Всі ми зараз живемо у складних умовах, але Ідея банк — найгірше, що траплялось у моєму клієнтському досвіді!
Наталія Сиченко 27 січня 2023, 11:10
Відділення за адресою: Київ, вул. Січових Стрільців, 103
Брала кредит, який повернула вчасно ще два роки тому, але дзвонять по цей час з пропозицією взяти кредит і це щодня. Усі прохання не дзвонить ігнорують.
anastasia8903 22 січня 2023, 12:54
Скажите пожалуйста, в вашем банке существует такое понятие как человечность, знание законов и.т.д…Война в стране!!! Очнитесь!!! Не один НОРМАЛЬНЫЙ банк сейчас так не задалбывает наверное. У меня карта, сумма небольшая просрочена, я осталась без работы, Место моей работы разбито РАКЕТОЙ!!! Сейчас я ко всему ещё и сильно болею. Что за вопрос в четвертый раз, почему вы не работаете??? Вы с ума сошли???. Я не отказалась и не прячусь!!! По возможности закрою карту полностью и больше НИКОГДА и НИКОМУ вас не буду советовать!!!

Sislzoms 20 січня 2023, 9:32
Я не понимаю что за бред я поза вчера в Авроре купил номер и на следующий день мне звонят и говорят заплатить долг почти 5000 я не какой долг не брал смс с просьбой оплатить долг задолбали мне вообще 13 лет какой долг я не понимаю мне сказали что может кто-то перепродает номер как его можно перепродать он новый в новом пластике буду обращаться в горячую линию очень недоволен
Sandra11 10 січня 2023, 13:11
Відділення за адресою: Рівне, вул. Соборна, 65
Моя рідна людина брала кредит в позаминулому році, мої контакти вказала, як і просили для звязку ще з кимось на всяк випадок.До початку повномаштабного вторгнення сплачувала все вчасно!!! На період війни частина доходів значно зменшилась…В людей біда…але платежі в меншій сумі вносяться регулярно.Це звісно не подобається самому банку і вони почали ТЕРОР по телефону, до всіх! Лунають погрози що будуть передавати справу колекторам! Серйозно?! У військовий час?! Коли кажеш, що звернемося до юристів і в прокуратуру, що записи розмов в нас також є вони починають по іншому говорити, рівно до наступного дзвінка! Я особисто у цьому проклятому банку нічого не брала, а заспокійливих випила вже значну кількість!!!
Не рекомендую нікому потрапити до такого терориста!!!
vitalio33 9 січня 2023, 17:21
Взял кредит до войны и постоянно без задержек платил обязательную сумму, потом мне увеличили кредит +30000, но когда началась война, они срезали мне вообще всё в ноль,24,25 февраля я не мог рассчитаться в магазине, т.е оставили меня без денег.Потом начались кредитные каникулы, но это не их заслуга, а НБУ, где-то в апреле или мае начались звонки по поводу погашения, у меня работа более менее наладилась и я исправно платил до осени, когда начались обстрелы Киева (я в Киеве), начались перебои со светом и с интернетом и связью, а моя работа завязана на интернете и связи, соответственно перестал платить, так как работа накрылась медным тазом, звонят каждый день! Попросил их реструктуризировать долг, чтобы сумма была для меня не критична и они получали бы свои деньги, так они предложили мне мародёрские условия, т.е платил я 3000, а буду платить 2200 каждый месяц на 96 месяцев (8лет) при кредите 60000, вы за 8 лет заплатите 211000, я отказался и теперь пусть ждут, а не раздают советы по типу возьми кредит другой, одолжи, устройся на работу и т. д. и на вопрос «когда вы сможете оплатить?«я отвечаю, что не знаю, они фиксируют отказ платить, короче мрази ещё те!
И в завершении, в военное время я должен платить банку, но если я не плачу, то они не имеют права насчитывать пеню и штрафы!
Ведут себя как быдло, но мне не привыкать!
Банк не рекомендую не потому, что у меня с ними проблемы, просто с многими банками имею дело, решали проблемы, но этот гендэлык я не советую!
Drdmol7 5 січня 2023, 23:00
НБУ по результатам январь-ноябрь 2022 назвал Идея Банк в пятёрке самых убыточных банков с результатом в минус больше чем пол миллиарда гривен.
-503 691 000 грн
Inna Pulenkova 5 січня 2023, 13:00
Брала кредит.При оформлении готовы были во все места целовать.
Началась война, были каникулы.
Я ФОП, но деятельность не веду…
Являюсь переселенцем в очень маленьком селе и живу на гуманитарную помощь+выплаты ВПО.
Каждый раз объясняю, что вношу оплату тогда когда приходят выплаты.
Так барышня, в форме наезда рассказывает как жить.
Более того, в договоре не указано, что банк имеет право передавать мои личные данные 3-м лицам.
Указывая контактное лицо, ещё номер, человек не становится поручителем.
Мои взаиморасчётов, по закону, как и с врачей, могут знать только я и банк.
Банк примерзкий и сотрудники крайне отвратные.
По окончанию войны буду подавать заявление в полицию о передаче персональных данных 3-лицам, а далее в суд на возмещение морального ущерба, по той же причине.
355 статья КУУ полностью запрещает работникам банка и коллекторам вести себя так расспущенно в телефонных звонках.
Владислав Чуприн 30 грудня 2022, 19:31
Відкрив валютний депозит на 3 місяці. По закінченню звернувся на гарячу лінію щоб замовити готівку. Мені сказали що депозит автоматично був продовжений і треба чекати ще 3 місяці щоб у день закінчення подати заявку на розірвання, інакше ніяк. Коли відкривав депозит мене звісно ніхто про таке не попереджував
4Dan 27 грудня 2022, 17:28
Відділення за адресою: Харків, вул. Полтавський Шлях, 148/2
Два роки тому відкрив депозит.Він передбачав розірвання через 12 місяців, кнопка «розірвати» активувалася, але відправила у відділення.Повернувся з відрядження і терміново туди.Повне розчарування-вклад пролонговано, звичайно під менший відсоток.Відводилось лише три дні.Пройшов рік, припало на вихідний, в особистому кабінеті 27 грудня виплата відсотків.Добре — у цей день знову в відділення.Фінансист каже :«Ой, а вклад пролонговано, приходьте через рік 25.12.24., як би не війна то впродовж 3 днів банк повернув би кошти.»Отож надійно зберігаються мої кошти під 8.5%.Буду чекати візит у банк строго 25 грудня 2024 року о 9 годині 01 хв.Будьте пильні — за три дні треба подзвонити на всі телефони, своєчасно прийти у ваше відділення — інакше вклад буде ПРОЛОНГОВАНО!
KotletaDollarov 23 грудня 2022, 21:41
Відділення за адресою: Київ, вул. Жилянська, 41
Дошла и до меня очередь забирать конвертдепо из Идеи, при получении обоих депо кассир насыпала груду бумажного неликвида — часть страшно затертая или стиранные, куча с отметками, пару были с пятнами краски, остальные более-менее были нормальные средние на вид.
В общем 2/3 купюр отдал назад кассиру. С горем пополам нашлись деньги на замену, но как оказалось потом в обменнике, что в ультрафиолете они с грибком), еще некоторые светятся пятнами и еще у остальных какой-то дрянью залиты края, которую не видно при обычном свете.
Е-мое хоть бери с собой ультрафиолетовый фонарь в отделение и просвечивай все.
Кассир отнекивалось что «ей такое привозят» а мне кажется собрали весь мусор и неликвид, который уже надо сдавать на инкассо и задание впарить клиентам, кто-то да возьмет.
Получал депо в райфаззене, кредо та и в других банках еще мне такой мусор никто не пытался выдать
LeraNasi 23 грудня 2022, 18:49
Відділення за адресою: Одеса, провул. Красний, 11
Добрый вечер, я в прошлом году взяла в декабре кредит 3000 грн.В январе оплатила по 411 грн.В феврале началась война.Ниразу не пропусти проплату.После каникул кредитных, я все равно приходила в банк и плотила.В сентябре мне перестали платить зарплату, задерживали больше месяца.Я ушла с работы.Начались с октября звонки.Работница банка тоном сказала.Срочно оплатите 411 грн.Я объяснила, что не могу оплатить, мне все равно, сказали, если вы не хотите чтоб вам испортили историю, то найдете деньги! Скажи пожалуйста, что за отношение к клиентам банка?! Я не отказывалась оплатить и погасить кредит.Просто так получилась, что я могу сразу проплатить этот платеж.Мне звонят на неделе по 6 раз! Прекратите мне звонить, имейте хоть какое-то уважение к своим клиентам! Я в течении месяца постараюсь погасить кредит.
Предложили в период войны кредитку- взял с лимитом 30000грн. Согласно условии льготный период 33 дня, но в приложение нет даты погашения, чтобы не выйти с льготного периода, отображается только дата обязательного платежа. Не очень удобно листать выписку, чтобы увидеть число когда воспользовался и высчитывать плюс 33 дня.

Курс валют в Ідея Банку

Курс валют в Ідея Банку