Безпредел банка

Yura86 18 червня 2015, 18:36
Доброго дня. Депо не віддають з 2.12.2014 (валютний)… знімати ходжу і в касу і по банкоматах… деколи щось вдається вирвати, але це рідко… частіше по 0....3якщо ліміт 3-9 доларів, то ж не буду я його знімати і платити ще комісію 8+% за конвертацію

Але до такого я звикла (адаптувалася!!!)
Безпредел
Вчора прийшли листи відповіді з ФІ в яких зазначається що я регулярно знімаю гроші. це брехня. коли не коли вдасться, але іноді ліміт 0, іноді 3 доллара, іноді 16, іноді 30… Я ж не можу забрати гроші в повному обсязі і ходжу як придурок, щовівторка і щочетверга в касу. Просто на суді їх захист будуватиметься на наступному:
1). гроші кинули на картку — зобовязання виконали
2). я знімаю (інколи чи не інколи це вже не їх проблеми, скажуть хай бігає по банкоматах і т.д.). Щодо чеків з банкомату: де пише що перевищений ліміт скажуть що я сама зазначаю велику суму якої напиклад нема в банкоматі чи ще щось в цьому роді… Тому треба бути максимально готовую, що брехатимуть і викручуватимуться до кінця…

18 червня 2015, 18:52
Я в такому відчаї. ось прочитала «Вы наверно слышали про фальшивые отчёты банков, кумовство собственников и долж. лиц НБУ, откаты НБУ для получения лицензий, рефинанса и прочее.
НБУ может индивидуально запретить банку осуществлять операции, даже забрать лицензию и прочее. И банк обязан это сделать. Но как показывает практика работы банков в нашей стране вот уже 23 года, НБУ не контролирует их деятельность!» воно ж справді так… проста людина в нашій країне зовсім незахищена… ніким і нічим…
18 червня 2015, 18:52
Але все одно потрібно писати на голову правління, НБУ, прокуратуру скарги
18 червня 2015, 18:55
Вчора була у відділенні. Знов валютного підкріплення нема. Каже писати на електронну пошту банку, може щось їх перемкне і віддадуть
18 червня 2015, 23:33
Та яка валюта в Україні??? Вам не набридло? Якби ви знімали у гривнях — вже б зняли і купили той клятий долар по нормальному курсу! Долар падає вже 3 місяці, ви ще були б в плюсі!
18 червня 2015, 23:57
А в чому ми по вашому знімаєм? банкомати гривні дають це раз. В касі зараз ні валюти, ні гривні -це два. Півроку знімаємо у цьому… банку, а половини нема… Може максимум 25% зняли? це нормально? А курс нормальний? останнім часом взагалі нічого не дають. а коли давали курс був 20, 21, а купляли долар у міняйл по 22,5 і 22,7… Отак… Вам не набридло захищати банк!!! Я хочу забрати свої гроші, свої не чужі… Але Бог Вам суддя. Всім нам відповідати за наші вчинки, або на цьому світі або на тому…
19 червня 2015, 0:51
Яке місто?
Залишіть будьласка телефон в лічку
19 червня 2015, 13:53
Ви неуважно слідкуєте за коментарями, якщо думаєте, що я захищаю банк. Насправді я його обс…раю в міру можливостей, які дає модератор :). Я теж попав і бігаю до банкоматів щоденно.
Але я знаю вашу важку ситуацію і пропоную вихід із неї не з втратами, а з профітом. Читайте на фінанс.уа (не знайдете — тут напишу). А плакати і впадати у відчай в кожному повідомленні не треба — це не допоможе
19 червня 2015, 18:32
Поділіться способом
Мене профіт не цікавить, цікавить час знімання. Головне щоб не знімати рік гроші, а хоча б за місяць два їх вирвати.
Але от не дає банк цього зробити…
19 червня 2015, 18:38
З якого ви міста? В вас кошти на поточном? Не можете забирати?
19 червня 2015, 19:43
Чернівці. Гроші на картковому, забрати не можу, я пропонував в гривні забрати — отримав відмову… Скарги в місцеве відділення НБУ до лампочки.
19 червня 2015, 19:50
Мы подаём коллективные скарги во все областные управления НБУ по стране. Дайте контактный номер в личку
19 червня 2015, 21:55
Заява на закриття рахунку, через 45 днів (згідно Договору поточного рахунку п. 10.4) отримуєте свої гроші мінус 10 % (зноска 9 до Тарифів, затверджених банком з 15.06.15), кладете в інший банк під 25 % чистими, за 5 місяців повертаєте втрачену комісію 10 %, далі отримуєте профіт
ALEX066
ALEX066
20 червня 2015, 3:45
А вы лично подавали такое заявление или знакомые?
Какая реакция банка? Я еще 8 мес. назад сдал (с «выкручиванием рук») заявлени на закрытие счета но его не закрыли и ответа никакого из Киева нет впрочем как и на все остальные письма!
20 червня 2015, 11:48
Дайте контакт в личку пожалуйста. Почему вы не судитесь народ. Все основания на руках…
Подавайте скарги в НБУ на то, что банк не закывает счёт

Оставьте почту. я вам вышлю образцы
20 червня 2015, 14:02
При теперішніх темпах мені залишилось знімати 1-1,5 місяця. Не вигідно віддати комісію 10 % і отримати гроші через ті самі 45 днів. У кого 200 тис. і знімати треба 2 роки — тому вигідно.
Ну якщо не закрили, тоді напевне залишається лише суд. Очевидне порушення банком договору про поточний рахунок
22 червня 2015, 16:23
А якщо не поточний, а картковий рахунок?
23 червня 2015, 15:43
Дякую, вибачте
19 червня 2015, 18:38
Прошу відгукнутися в лічку вкладників банку «Фінансова Іниціатива» постраждалих в результаті «діяльності» банку, для подачі колективних скарг в обласні управління НБУ в різних регіонах країни, а також у Департамент банківського Нагляду при НБУ.
Підкреслю — тільки реальним вкладникам, перед якими банк не виконує своїх зобов'язань:
з закінчившимися але невиплаченими депозитами, які подали позови до суду, що знаходяться на різних етапах судових тяжб, які мають відповіді-відписки від банку тощо