askyana777 22 грудня 2021, 3:58
14.12 я с мужем снимала деньги с его карты в банкомате приват банка. Банкомат завис, деньги списались, но выдачи не было. Обратились сразу в приват банк, на что нам ответили, что надо получить запрос от банка Восток, т.к. карта банка Восток была.
Через горячую линию банка Восток было написано заявление. На что мне ответили что рассматривать его будут до 50 дней. Будут ждать инкассацию банкомата. Так инкассация банкомата происходит ежедневно. Зачем ждать 50 дней? И как жить без денег 50 дней? Они мне очень необходимы сейчас. Что за отношение к клиентам?
BankVostok 22 грудня 2021, 9:25
Нам дуже шкода, що Ви зіткнулися з тим рідкісним випадком, коли банкомат не видає кошти через технічний збій.
Терміни вирішення даних заявок визначаються правилами платіжної системи Mastercard і для таких ситуацій, з якими Ви зіткнулися, становлять до 50 днів. Оператори Контакт-Центру повідомляють максимальний термін рішення, щоб уникнути введення клієнта в оману більш стислими термінами, які можуть бути не витримані з причин, що не залежать від банку-емітента картки.
evbsne 21 грудня 2021, 10:46
В вайбер пришло от банка что получу определенные плюшки как выполню их условия. Заинтересовало, но не все было понятно из сообщения. Потратила время и на сайте инфо не нашла. Позвонила на горячую линию. Там выяснилось, что это предложение только для тех, кто подключился к Власний Рахунок. Почему так трудно об этом сразу написать и не отвлекать всех клиентов. За зря потраченное время снижаю свою оценку.
BankVostok 21 грудня 2021, 14:14
Доброго дня! Ми обов'язково приймемо до уваги Ваш коментар і зробимо все можливе, щоб наше обслуговування було на найвищому рівні. Дякуємо за зворотний зв'язок!
zrnwj 15 грудня 2021, 17:13
Звернувся за невеликим кредитом, приніс усі необхідні документи і мені видали гроші. + Ще й відсоткова ставка невелика. Лояльні умови та довірче ставлення, якщо ви відповідальний позичальник
BankVostok 17 грудня 2021, 14:17
Дякуємо за позитивний відгук! Раді, що змогли виправдати Вашу довіру. Залишайтеся з нами!
paavca56 10 грудня 2021, 15:22
Надо было получить перевод, обошел пару банком или огромная очередь или нет валюты в кассе. Но в этом банке без очередей мне без проблем выдали перевод в валюте, очень доволен, буду советовать и другим.
BankVostok 13 грудня 2021, 14:24
Дякуємо за Ваш відгук! Ми безперервно працюємо, щоб усе було на найвищому рівні. Залишайтеся з нами!
xataqoz 8 грудня 2021, 15:37
Очень порадовал банк, что у них есть карта Dream card для подростков. Оформила для сына очень удобно, бесплатное пополнение и удобный интернет банкинг. Я и сын довольны.
BankVostok 8 грудня 2021, 15:38
Дякуємо за зворотний зв'язок та позитивний вдгук! Раді, що змогли виправдати Вашу довіру. Ми безперервно працюємо, щоб усе було на найвищому рівні.
MargoWel 25 листопада 2021, 19:36
Відділення за адресою: Львів, вул. Володимира Великого, 51
Оформляла карту своєму «тінейджеру»)) Все пройшло досить швидко, працівники терпляче відповідали на всі питання сина, карту отримали в той самий день. Син задоволений, вже освоїв інтернет банкінг, вчиться керувати своїми фінансами))
BankVostok 25 листопада 2021, 19:38
khvorost 20 листопада 2021, 15:02
Сначала заглючило приложение, ну да ладно, думаю переустановка нам поможет, снес приложение, скачал заново и тут меня ждал сюрприз !)
Пришло сообщении о блокировании приложения и необходимости звонка на горячую линию, ну да ладно — звоним, служба поддержки ответила что я поменял устройство (но я то точно знаю, что устройство не менял) и теперь приложение заблокировано на сутки и изменить это никак нельзя …
В итоге я решил закрыть счет в этом недоразвитом фин учреждении и спросил как могу это сделать, мне было предложено пройти в чат-бот (где наша не пропадала, правда так далеко меня никто не посылал). В чат-боте сообщили, что не могут принять заявление о закрытии счета, в связи с тем что у меня положтельный баланс, создал платеж на сумму остатка на свой же счет в другом банке и тут снова сюрприз, оказалось что месячный лимит 40 килогривен по виртуальной карте, каким-то образом влияет на переводы со счета на счет (без участия карты и ее реквизитов). После двухчасового марафона в чат-боте и по тел со службой поддержки, было принято решение написать жалобу на Банк Восток (юр лицо, которое используется банком Валсний рахунок).
Так что будьте готовы к тому ваш Власний рахунок, станет на время Власним рахунком власника банка :)
Zhanna Z 11 листопада 2021, 10:02
Відділення за адресою: Київ, вул. Григорія Сковороди, 6
Оформляла депозит в этом банке, когда пришел срок забирать, заказала деньги по телефону и получила без проблем.
BankVostok 11 листопада 2021, 11:42
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку! Ми старанно працюємо, щоб стати ще краще. Раді бачити Вас нашим клієнтом!
Slage 10 листопада 2021, 16:37
Очень много минусов в этом банке. Заблокировали карту с зарплатой по подозрениях в махинациях. Теперь не могу снять зп. Хоть просто пополнял карту снимал деньги да сумы разные были, но ни в одном банке с таким не сталкивался. На поддержки сказали мы ничего заделать не можем обращайтесь в банк. В моем городе отделения нету хоть город довольно таки большой. Дали номер роботника банка, через неё ничего заделать не вышло. Сказала ждать письмо. Какое письмо, куда, зачем непонятно. И вопрос как мне снять зп и остальное что мне придёт неплнятно…
BankVostok 11 листопада 2021, 15:49
Доброго дня!
Нам дуже прикро, що Ви натрапили на незручності. Наш фахівець намагався зв'язатися з Вами по телефону, щоб врегулювати цю ситуацію. На жаль, ми не можемо у коментарі дати більш розгорнуту відповідь щодо Вашого питання, адже інформація є конфіденційною. Зателефонуйте, будь ласка, до Контакт-центру за номером 0 800 30 70 10 (24/7/365, безкоштовно по Україні), щоб ми змогли допомогти у вирішенні цієї проблеми. Очікуємо на Ваш дзвінок та сподіваємося на розуміння!
Elena10111973 28 жовтня 2021, 17:40
22 октября 2021 года, наконец дождавшись аванса побежала к ближайшему банкомату Киев, ул Гната Юры 20, снять 1000 грн, на банкомате АТМ написано, какой то евробанк, нажимаю подтвердить, банкомат пишет временно не работает и деньги не выдаёт, звоню по телефону указанному на банкомате 0800307705 автоответчик, замечательно, пятница вечер свяжитесь с вашим банком (мой банк Восток) стою возле банкомата не понимаю что мне делать, рассчитывала на эти деньги, звоню на Восток хотя бы здесь отвечает оператор, который сразу ставит меня перед фактом что нужно подать заявку и ждать рассмотрения вопроса до 50 дней, люди вы что??? я еле дождалась этого несчастного аванса, вам не приходило в голову, что мне нужны эти именно сейчас, а не через 50 дней, в чем проблема, в каком веке вы живёте? звоню на евробанк, они отправляют на Восток, прошла неделя деньги мне не вернули, в чем дело не понимаю, Восток списывает деньги на 50 дней в личное пользование или как? поверьте мне они нужны больше, сколько ещё ждать??? такие вопросы должны решаться ну максимум в течение 1−3 дней, не понимаю, когда все онлайн, 50 дней решать вопрос это перебор, если конечно банк не использует чужие деньги в своих целях, я так поняла не одна такая, спасибо что оставили без денег, до зарплаты придётся просить в долг и надеяться что деньги все-таки когда-то мне вернут…
BankVostok 28 жовтня 2021, 18:30
Олено, доброго дня!
Нам дуже шкода, що Ви натрапили на таку ситуацію. Вирішення спірних операцій справді може займати до 50 календарних днів, але це є максимальним терміном. Вирішення цього питання також залежить від проведення інкасації банком, у банкоматі якого Ви знімали готівку, терміни проведення якої нам, на жаль, не відомі. Наразі наші фахівці вже займаються Вашим питанням і обов'язково зв'яжуться з Вами, як тільки питання буде вирішено. Розуміємо, що ситуація не приємна, тому докладемо усіх зусиль для її швидкого вирішення. Сподіваємося на Ваше розуміння!
Андрій Іллін 23 жовтня 2021, 16:22
Відділення за адресою: Полтава, вул. Стрітинська, 27
Банк має небагато відділень, але на сьогоднішній день це навіть важко назвати «мінусом», більшіст операцій здійснюю чере інтернет-банкінг, що дуже зручно, а якщо виникають питання, колл-центр завжди допоможе. І на диво, по телефону відповідають живі люди, і не псує нерви ніякий «робот».
BankVostok 23 жовтня 2021, 16:35
Андрію, дякуємо за зворотний зв'язок та позитивний вдгук! Раді, що змогли виправдати Вашу довіру. Ми безперервно працюємо, щоб усе було на найвищому рівні. Раді бачити Вас нашим клієнтом!
Марго &Co 16 жовтня 2021, 11:24
Відділення за адресою: Миколаїв, пр-т Центральний, 11-А
Получаю зарплату на карту данного банка, из плюсов могу отметить вежливый персонал в отделении, где получала карту, а также удобный интернет банкинг. Но есть и большой минус — мало банкоматов по городу, в случае необходимости снять наличные вынуждена ехать почти через весь город. На сайте нет информации можно ли снимать деньги в банкоматах других банков без комиссии.
BankVostok 16 жовтня 2021, 11:33
Доброго дня!
Наявність\відсутність комісії за зняття готівки у банкоматах інших банків залежить від тарифів Вашої картки. Переглянути тарифи Ви завжди можете самостійно у веб-версії онлайн-банку: Мої гроші – під зображенням картки натисніть «Детальніше» — Тарифи карти.
А також Вас з радістю проконсультують щодо тарифів у нашій службі підтримки в чат-боті Viber https://bankvostok.com.ua/_help_viber, Telegram https://bankvostok.com.ua/_help_telegram або за телефоном 0800307010 (24/7/365, безкоштовно по Україні).
Ми постійно працюємо над збільшенням кількості банкоматів по всій Україні. Дякуємо за зворотний зв'язок!
Sanya Sablya 4 жовтня 2021, 20:57
Сегодня обнаружил в кабинете банка, постороннюю транзакцию на сумму 180 гривен.
1.10.21 в 18.15 кто-то… на АЗС по ул. Забрлотного, 4, сделал покупку, без моего ведома…
В это время, я находился на работе в центре города. Пинкод знаю только я, карточка всегда со мной.
В банк сообщил, карту заблокировали, деньги естественно украли и никто искать никого не станет.
Отвратительно, такого ещё за 20 лет в разных банках не было!
BankVostok 4 жовтня 2021, 21:06
Нам дуже шкода, що склалася така ситуація.

Дійсно, розслідуванням таких випадків шахрайства займаються правоохоронні органи. Зі своєї сторони, банк завжди сприяє такому розшуку в рамках чинного законодавства.

Для розслідування даного випадку шахрайства Вам необхідно звернутися до правоохоронних органів та написати відповідну заяву на сайті кіберполіції: https://cyberpolice.gov.ua/.
Після цього, Ви можете оскаржити операцію, надавши номер звернення з сайту кіберполіції.

Оформити заяву про спірну операцію можна за допомогою чат-боту у Viber https://bankvostok.com.ua/_viber або Telegram https://bankvostok.com.ua/_telegram:

Мій банк ->Мої картки -> обрати картку -> Історія операцій -> обрати операцію, яку бажаєте оскаржити> Спірна операція

Далі діяти відповідно до підказок бота.

Ми просимо клієнтів нікому не передавати PIN-код картки, термін її дії, CVV2 код або коди підтвердження з SMS третім особам.
vlasenko91 4 жовтня 2021, 14:04
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушко, 11-І
30.09.2021 снимала деньги с карты в долларах. Мне все 3000$ выдали старыми (2006 года) и грязными купюрами. На мое возмущение-вопрос: «Почему они в таком состоянии и почему в БАНКЕ такие старые купюры? Я не буду их брать!», мне ответили: «у нас других нет!». Ребята, серьезно? Шарашкина контора, а не банк! Я теперь не могу часть этой суммы поменять без комиссии за состояние купюр!!! Шарашкина контора, а не банк!!!
P. S. Квитанция и фото состояния купюр есть!
BankVostok 22 жовтня 2021, 11:46
Розглянувши Вашу скаргу від 04.10.2021, стосовно отримання в касі відділення ПАТ «БАНК ВОСТОК» зношених банкнот іноземної валюти, повідомляємо наступне:
Касові операції у відділеннях ПАТ «БАНК ВОСТОК» здійснюються відповідно до вимог:
ПП НБУ від 25.09.2018 №103 «Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні», а саме:
п.13.п.4 Розділу І: Банк (філія, відділення) під час здійснення касових операцій має забезпечувати: своєчасну видачу клієнтам тільки придатних до обігу банкнот і монет національної та іноземної валюти та під час здійснення сплати платежів;
п.54 Розділу ІV: Банк (філія, відділення) здійснює оброблення банкнот і монет ручним способом із використанням технічних засобів для роботи з готівкою або автоматизованим способом із використанням обладнання для автоматизованого оброблення банкнот і має право повторно випускати банкноти в обіг, якщо вони перевірені на відповідність захисним ознакам, що властиві цим банкнотам, та встановленим критеріям їх якості.
Також ПП НБУ від 02.01.2019 №1 «Про затвердження Положення про структуру валютного ринку України, умови та порядок торгівлі іноземною валютою та банківськими металами на валютному ринку України» обумовлено:
п.32. Банкам, небанківським установам заборонено встановлювати обмеження щодо номіналу та року емісії банкнот іноземної валюти, які є законним платіжним засобом на території відповідної іноземної держави, з якою здійснюються валютно-обмінні операції.
Банки, небанківські установи приймають банкноти іноземної валюти, які за дизайном і елементами захисту повністю відповідають зразкам та описам, що наведені на сторінках офіційних сайтів центральних/національних банків іноземних держав, і не мають ознак зношення або набули під час обігу одну чи кілька ознак зношення, визначених у додатку до цього Положення.
Дані ознаки зношення банкнот іноземної валюти, які приймаються/видаються банком розміщені в касі відділення банку в доступному для огляду клієнтами місці.
Вам були видані придатні до обігу банкноти, які є законним платіжним засобом незалежно від року емісії банкнот іноземної валюти.
При здійсненні операції звертайте увагу на стан купюр та якщо вважаєте, що купюра не відповідає ознакам зношеності за Додатком до Положення НБУ (об'ява з додатком розміщена на касі), одразу вимагайте замінити купюру не відходячи від каси.
Дякуємо, що Ви даєте нам можливість стати краще. Нам важлива Ваша думка, тому завжди раді отримувати зворотний зв'язок. Ми постійно вдосконалюємо наш сервіс та послуги, прислуховуючись до порад наших клієнтів.
Ми будемо раді вітати Вас в наших відділеннях в майбутньому.
Евгений Пушко 1 жовтня 2021, 15:54
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Академіка Глушко, 11-І
Хороший банк, брал здесь кредит. В Востоке одни из самых выгодных условий по кредиту, невысокие проценты. Сотрудники вежливые, всегда помогут с вопросами.
BankVostok 1 жовтня 2021, 16:43
Дякуємо за Вашу довіру! Ми постійно вдосконалюємося, щоб надавати Вам найкращий сервіс. Залишайтеся з нами.
Аннет 2020 28 вересня 2021, 19:20
Оформляла депозит в этом банке. Была приятно удивлена, так как у них часто проходят акции для клиентов. Сейчас непросто найти хорошие условия по депозиту, но в банке Восток как раз то что нужно. Проценты начисляются без задержек.
BankVostok 28 вересня 2021, 19:24
Анно, дякуємо за високу оцінку та позитивний відгук! Раді бачити Вас нашим клієнтом!
Алексей З 20 вересня 2021, 20:36
В приложении Сильпо засияла реклама Власної карти от Востока. Начал изучать. Все то же самое что и Моно, но есть два плюса. 7% в отличии от 5% на собственные средства и льготный период распространяется и на кредитные средства обналиченые через банкомат. Там ещё платишь 4%. Оформление довольно продвинутое как в спортбанке и Моно. Все быстро и понятно. Пришел ответ сразу, что завтра придет решение. И пришло. Могу пользоваться, но без функции этих 7%. Называется Накопитусбез объяснения. Хотя маркетинг оформлен на ура.
BankVostok 20 вересня 2021, 20:50
Олексію, дякуємо за відгук та інтерес до Банку Власний Рахунок! Ми безперервно працюємо, щоб усе було на найвищому рівні. Наразі Назбиратус доступний лише власникам пластикових карток. Залишайтеся з нами, адже на Вас очікує ще дуже багато крутих фішок!
11112223333 17 вересня 2021, 16:08
В середу 15.09, на Петрівці в банкоматі «Восток», знімала 5000 грн., з карти гроші зняло, фізично банкомат не видав.
Я одразу набрала гарячу лінію, сказали очікувати протягом години гроші повернуть. Чекала, не повернули. Знову набрала гарячу лінію, сказали, що протягом трьох днів зі мною зв’яжуться спеціалісти, які у мене щось уточнять і подадуть на розгляд мій випадок. Протягом трьох днів вони тільки зв’яжуться, а не повернуть гроші 
Сьогодні, мені набрала диспетчер (не представилась, не знаю її ім'я) і дуже холодно так сказала, що мені повідомляли рішення спеціалістів, що після інкасації банкомату, якщо там є лишні кошти мені повернуть. Коли інкасація має пройти по строках, вона не уточнила бо не мають права. Я саму дату не питала, хоч би термін вказали.
Я намагалась пояснити, що мені ніхто нічого не повідомляв. Але стиль спілкування у неї не кліентоорієнтований. Вона напором мені пояснює і зовсім мене не чує.
В кінці розмови вона сказала, що гроші мені «можливо» повернуть протягом п’ятдесяти днів.
BankVostok 17 вересня 2021, 18:33
Доброго дня!
Вибачте, будь ласка, за таку ситуацію. Нам дуже шкода, що в Контакт-центрі Вам не змогли надати якісну консультацію. Ми обов'язково проведемо відповідний інструктаж з оператором та зробимо все можливе, щоб Ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Кошти на рахунок повернуться автоматично одразу ж після проведення інкасації. На жаль, терміни її проведення нам справді не відомі. Розуміємо, що ситуація не приємна, тому докладемо усіх зусиль для її швидкого вирішення. Сподіваємося на Ваше розуміння!
Vvradii 13 вересня 2021, 10:12
Безумно быстрое и качественное обслуживание, очень довольна работой операторов и работой банка.
BankVostok 13 вересня 2021, 10:13
Дякуємо за високу оцінку та позитивний відгук! Раді бачити Вас нашим клієнтом!
Мінфін
Відповідь адміністратора
15 вересня 2021, 17:53
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 15.09.2021).
Макс Вин 18 серпня 2021, 12:09
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 172
Не знаю почему, но компания оформила зарплатную карту в этом банке. Все устраивает, довольно удобная в использовании.
BankVostok 18 серпня 2021, 12:19
Доброго дня!
Дякуємо за зворотний зв'язок та високу оцінку! Раді бачити Вас нашим клієнтом!

Курс валют в Восток Банку

Курс валют в Восток Банку