Вдячність за співпрацю

Віталій Полтава 13 лютого 2024, 19:27
Відділення за адресою: Полтава, вул. Монастирська, 5-А
Я являюся клієнтом Базового відділення Райффазен Банк в м. Полтава з 2008 року. За пройдений шлях разом можу тільки подякувати! Я чітко пам’ятаю як в перші дні війни коли ніхто не розумів що буде через годину, колектив відділення немов професійні психологи без жодного натяку на паніку з посмішкою продовжував обслуговувати клієнтів.
На минулому тижні під час чергового відвідування відділення спостерігав як персонал відділення як «бджілки» метушаться намагаючись якнайшвидше та якнайякісніше обслужити клієнта. І це все при досить великому клієнтопотіку. В розмові з іншим клієнтом ми навіть дійшли спільної думки, що, мабуть, краще увесь день працювати важкою фізичною працею, ніж з такою кількістю людей, які звертаються кожен зі своєю різною проблемою. Дякую вам! Всім нам найскорішої Перемоги, а вам терпіння і процвітання!
Райффайзен Банк
13 лютого 2024, 19:31
Вітаємо!

Щиро вдячні Вам за такі теплі слова! Ми щодня працюємо, щоб наші Клієнти отримували лише якісні послуги та гарний настрій після вирішення питань.

Завжди радіємо, коли про обслуговування в нашому банку отримуємо такі приємні відгуки, адже задоволені Клієнти — найкраща мотивація працювати краще.

Дякуємо, що обрали Райф, цінуємо, що Ви з нами!

З повагою та турботою,
@RaifHelp

13 лютого 2024, 20:13
Спонсуйте агрессора далі …
RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
15 лютого 2024, 14:37

Райффайзен Банк в Україні - український банк, окрема юридична особа. Ми дотримуємося всіх міжнародних санкцій та не маємо жодних зв’язків із російським банком.
Щодня робимо все можливе і часто неможливе для підтримки наших клієнтів та нашої країни. Ми збираємо кошти, волонтеримо, більш ніж сотня наших колег вступили до лав ЗСУ.
Райффайзен Банк Україна з перших днів війни заявив про свою принципову патріотичну позицію і дотримується її невідступно.
15 лютого 2024, 19:59
Але банківська група RBI, сплатила більш 1 мільярда до бджету РФ, на сайті RBI, ви вказані як банк який входить до ціеї групи …
В Україні ви сплатили на порядок меньш…
natashaGra
natashaGra
13 лютого 2024, 20:36
Через два отзыва как раз отрицательный отзыв об этом отделении. Думают это им поможет