«шарашкина контора»

0/5
Bullseye2021-10-08 13:11:38
САМА УЖАСНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ з якою тільки мала справу. Було ДТП ще у серпні, я потерпівша сторона. Винуватець спригнув на страхову. Експерта чекала три тижні!!! При тому, що вони завжди такі правильні і вказують, що по закону 10 робочих днів авто має бути оглянуте їхнім експертом. Прийшлось викликати незалежного експерта для огляду авто! Після того пішло діло по нарахуванню виплати… Скажу так, як оператори так і сам директор *** з ХАМЛА!!! Все що вони вміють робити це посилатись на закон (якого самі і не дотримуються)!!! «Чекайте 90 днів для нарахування виплати!» — все що я чула у відповідь.
Після тижнят дзвінків і тиканням їхнього носа в їхні же закони!!! Вони запитали яку суму я хочу!!! Я отримала свою суму! (переводили малими сумами кожного дня на протязі тижня)
Скажу так, просто «не черта» не роблять, а гроші собі привласнюють.
Зараз скажуть, брехня і виплачують… Виплачують але малі суми, і ті які їм вигідно. Великі збитки не рахують бо і не вміють правильно рахувати або просто не хочуть це робити!!!

Посто написала свою ситуацію, хочете мати менше проблем оминайте цю страхову компанію!!!

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован