Отзывы о компании — 40

oleh702022-12-03 20:17:58
Розкажу про свій досвід «співпраці» з UTICO.В листопаді 2019 року сталося ДТП врезультаті якої винуватцем був водій, авто якого було застраховане у цій компанії.Після всіх процедур після ДТП(замірів вм‘ятин і црапин, фото), я три місяці очікував яка буде сума компенсації.І десь на четвертий місяць мені на картку приходить близько 3-х тис. грн., хоча реальна вартість ремонту склала близько 30 тисяч!!! На моє запитання чому так, в офісі на вул.Січових Стрільців у Києві мені сказали, що так порахував їхній «незалежний» експерт.
Я думаю, що політика цієї компанії полягає в тому, щоб обманом, за допомогою свого «незалежного» експерта, в рази, а то і десятків разів занижувати реальну вартість відшкодування.
Так от, після цього я пішов до справжнього незалежного експерта і він оцінив загальну вартість ремонту близько 30 тис.грн., про що видав мені довідку.З адвокатом я зібрав всі документи, подав в суд і в кінці-кінців виграв його(хоча компанія всіляко затягувала процес).Врезультаті рішення суду мені було повністю компенсовано не тільки вартість ремонту, але і послуги адвоката.До речі,їхній «незалежний експерт» надав свій висновок російською мовою і суд відхилив його.Звертайте на це увагу!!!
ВИСНОВОК: компанія UTICO-НЕПОРЯДНА!!!
НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЇЇ КАТЕГОРИЧНО!!!
Якщо бачите від них якісь непорядні, шахрайські дії-обов‘язково подавайте на них до суду!
gontaras2022-08-26 17:00:58
Справа 1362-21.
Документи прийнято і зареєстровано 13.10.2021р.
На даний момент 26.08.2022 виплати нема. Час затягується. Розмовляють грубо. Нарахували франшизу, потім в розмові визнали що помилились.
Перенаправляють один до одного.
НЕ РЕКОМЕНДУЮ і надіюсь що такі компанії зникнуть в Україні…
bejen9tko2021-12-17 15:04:12
Было дтп 13.04.21 я потерпевшая сторона, виновник был застрахован у утск (utico), приехал независимый эксперт, сделал оценку, получилось 85 тис, страховая насчитала 32 тис.начали выплачивать без соглашение через 3 месяца по 2 тис в день, никакой информации не давали, операторы не компетентные.на руках была оценка эксперта, подал в суд.Как только получили уведомление что их вызываю на заседание, сразу вышли на связь и предложили решить мирно, выплатили все 85 тис.Один адекватный в утск это юрист Богдан.

Ребята, мой вам совет, не желейте денег, делайте независимую экспертизу.
nazarcha2021-12-14 22:47:12
Вопросов конечно очень много; Но больше всего сегодня поразил разговор с начальником отделения Александром Терновым; Конечно было очень смешно и интересно слушать о пайке бампера, как снашивается молдинг и когда работу мужа оценивают как пайку и доказывают в тех местах где даже не совершалась пайка, для восстановления бампера бывший владелец обслуживался у нас на сто, муж как маляр восстанавливал бампер ещё бывшего владельца)Но все сотрудники свято уверены в своей правоте и пайках есть документальное подтверждения и фото фиксации работ ещё 19года, до совершения покупки авто.Очень удивительно знать как уверены сотрудники во всем чего совершенно не знают, на доказательстве уже фото в нашем владении нашли миллион причин и так дальше.Но мы ещё конечно в процессе.Ну а Александру пожелаем быть внимательнее с выражениями и высказыванием в нашу сторону «если не впитал эту *** то можешь идти дальше» Это вы имели ввиду то что ваши действия возможно фикция и нас возможно осматривал не настоящий эксперт, если его экспертизу вы называете черновиком; Очень интересное приключение.Делимся дальше)
1ANDRYU2021-12-03 10:11:23
Было ДТП, ихний клиент был виновник. Мозги компасируют ужасно. В офис приехать к ним нельзя, тянут все до последнего дня.
Не советую. Присылают только отписки.
0/5
Bullseye2021-10-08 13:11:38
САМА УЖАСНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ з якою тільки мала справу. Було ДТП ще у серпні, я потерпівша сторона. Винуватець спригнув на страхову. Експерта чекала три тижні!!! При тому, що вони завжди такі правильні і вказують, що по закону 10 робочих днів авто має бути оглянуте їхнім експертом. Прийшлось викликати незалежного експерта для огляду авто! Після того пішло діло по нарахуванню виплати… Скажу так, як оператори так і сам директор *** з ХАМЛА!!! Все що вони вміють робити це посилатись на закон (якого самі і не дотримуються)!!! «Чекайте 90 днів для нарахування виплати!» — все що я чула у відповідь.
Після тижнят дзвінків і тиканням їхнього носа в їхні же закони!!! Вони запитали яку суму я хочу!!! Я отримала свою суму! (переводили малими сумами кожного дня на протязі тижня)
Скажу так, просто «не черта» не роблять, а гроші собі привласнюють.
Зараз скажуть, брехня і виплачують… Виплачують але малі суми, і ті які їм вигідно. Великі збитки не рахують бо і не вміють правильно рахувати або просто не хочуть це робити!!!

Посто написала свою ситуацію, хочете мати менше проблем оминайте цю страхову компанію!!!
bejen9tko2021-09-16 09:20:42
Было Дтп, я потерпевшая сторона, страховая посчитала сумму гораздо меньше чем эксперт, прошло 90 дней, выплаты нет, операторы грубые и не компетентные.готовим иск на суд.
Обходите стороной ребята.
Ouaps2021-07-17 02:02:58
Сьогодні, 16.07.2021 року, потрав у ДТП. Так як автоцивілку придбав від Прат «УТСК» (Utico) і виникло питання щодо подальших моїх дій, вирішив перетелефтнувати у страхову компанію. Один номер вказаний на сайті компанії виявився недійсним, по іншому прочекав з'єднання з оператором, але з'єднання так і не відбулось. Допомоги від страхової так і не отримав. В результаті чого інший участник ДТП відмовився складати європротокол ( заявив, що у мене не страхова, а «шарашкина контора») та складено поліцією адмінпротокол і матеріали направлено до суду.
5/5
waadkehail2021-06-25 11:55:54
Пока все устраивает. Довольно уютный офис. В неприятные ситуации с персоналом не попадал. Надеюсь, что и в будущем не разочаруюсь в данной страховой.
27 июня 2021, 12:18
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 27.06.2021).
Пользователь не предоставил доказательства по запросу администрации сайта, подтверждающих, что он является клиентом или пользовался услугами данной компании.
5/5
UTCK2021-06-24 16:30:55
Было ДТП в Мая, застрахован был у этой компании по каско. Выплату получил на удивление очень быстро, всем доволен. Рекомендую