Погрожують, ігнорують, тягнуть час, не договорюють

1/5
fideyi85892024-03-27 01:31:32
Приблизно із 7 тисяч компенсували 930 грн
Марія сказала що ліки гарантовано на доставку, а щоб зрозуміти, що гарантовано 2 ліки з 6, потрібно було спитати прямо. А щоб дізнатись що гарантовано на 30 днів, а не на 90, потрібно було ще раз уточнити — https://prnt.sc/Qm0NwcygcNTM

я не експерт, але наче гострий тромбоз не хронічне захворювання, та там не використовується слово «ремісія». Але це не завадило відіслати цей пункт як аргумент на відмову і… через пів години надіслати те ж саме повідомлення — https://prnt.sc/99bZ9dcrGQNf

якщо оператор шось вирішив, ви з ним не згодні, й просите більш головного — забудьте, оператор буде вирішувати вашу долю у цьому питанні, або перекине на іншого оператора, котрий буде погрожувати зняти один препарат з оплати — https://prnt.sc/b3uBSOEza9Gx

Після 3 годин переписки в мене вже почали здавати нерви. ПІБ є в документах, але потрібно було спитати через 4 години у мене — https://prnt.sc/I23hBgojJyoq

Один оператор казав одне, інший — інше, погрожували передивитись рішення й одні таблетки прибрати за 480 грн — https://prnt.sc/yZUl-_1beNr7

Після 6 годин каторги(переписки), іншого оператора(котрий погрожував), дуже почало хвилювати хто саме з ним спілкується — https://prnt.sc/44vcogrZPSet
Їх не хвилюють мої питання, відповіді на котрі я не можу отримати шосту годину, їм ну дуууже цікаво дізнатись хто з ними спілкується

Далі повний ігнор. Питання не вирішено після 6 годин переписки
Якщо користуєтесь цією страховою, не задавайте багато питань, а то почнуть погрожувати зняти якісь ліки, і «з барсього плеча» дадуть все ж таки якісь таблетки по страховці, аспірінку, наприклад.

Прекрасний сервіс страхування, як і більшість врачей, після котрих від маленької тріщини у нозі все переросло у гострий тромбоз, капельниці та переписки з цими «операторами» з-за
Всім здоров'я!
Уника
27 марта 2024, 13:38
Вітаємо, пані Оксано! Ми вже проводимо перевірку та невдовзі надамо Вам зворотній зв'язок. З повагою, Команда контролю якості УНІКА Україна

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован