Ось реальна історія

1/5
Yaskravatanya2024-03-11 16:53:13
Я теж плачу страхові внески вже більше року.І ось настав страховий випадок. Перезвонила на гарячу лінію, зареєстрували, сказали потім додати довідку. Через 10 днів, закрили лікарняний, довідка готова, та була передана. Пізніше перезвонила представник компанії ,і сказала, що страховка не буде виплачена. Мій договір (страхування здоров'я), там органи дихання входять в страхування. У мене був гострий бронхіт, потрачено грошей немало. Але хтось вирішив, що не підлягає. Там, де говориться, що не підлягає, не можу загрузить та прочитати. Тільки тепер прочитавши інші відгуки людей, про цю компанію, зрозуміла, що даром витрачені гроші кожного місяця по 150 грн. Відгуки звісно, що негативні. Так потрібно розірвати договір, як сказав представник, це ваше право вирішувати. Не раджу цю страхову компанію.
Уника
11 марта 2024, 16:57
Вітаємо! Нам шкода, що у Вас лишилися негативні враження після взаємодії з компанією. Для детальної перевірки інформації, надішліть, будь ласка, Ваш номер полісу та деталі страхового випадку на quality@uniqa.ua. Ми проведемо перевірку та зможемо надати Вам зворотній зв'язок. З повагою, Команда контролю якості УНІКА Україна

Комментарии к отзыву - 0

Отзыв успешно отредактирован