Більше місяця висить в повітрі заява про страховий випадок!! Не Рекомендую зв\'язуватись з цією компанією!

1/5
Juli6662024-01-03 09:38:16
Маю страховку, яку оформила в додатку Приват. 30.11.2023 стався прикрий випадок внаслідок якого я отримала травму хребта. В той же день зробили знімки та пройшли консультацію лікаря травматолога. Ввечері цього ж дня подаю документи — висновок лікаря, рентген, довідку. Тиша. Справа DNHEPPI-19370ED навіть не розглядається. Я вже 5 разів дзвонила на гарячу лінію, уточнювала чи потрібно ще документи? коли буде розглядати страхова мій випадок? Весь час відмовки-чекайте! Уточнила чи підпадає мій випадок під страховий-так! Пункт 7.1 Ризик Б та Г. Максимально недобросовістна компанія! Читаючи відгуки інших, розумію, що десь ще через місяць отримаю відмову, спираючись на якийсь тіньовий додаток до договору(який клієнту не покажуть при підписані). Неприємний осад. Не Рекомендую!
Уника
3 января 2024, 11:25
Вітаємо! Ми в УНІКА шкодуємо, що у Вас виникли проблеми. Надішліть нам, будь ласка, Ваше ПІБ, індивідуальний податковий номер та деталі страхового випадку на quality@uniqa.ua. Ми проведемо перевірку та зможемо надати Вам зворотній зв'язок. З повагою, Команда контролю якості УНІКА Україна

Комментарии к отзыву - 2

Juli666Juli6662024-01-03 11:46:21
У вас є всі ці дані,Номер страхового випадку вказаний в коментарі. Відповідь за скриптом не рятує вашу падаючу репутацію
СКСК2024-01-04 17:35:20
На жаль, номеру недостатньо. Для ідентифікації необіхдно надати Ваше ПІБ та індивідуальний податковий номер. Ці дані можна надіслати нам на quality@uniqa.ua. З повагою, Команда контролю якості УНІКА Україна
Отзыв успешно отредактирован