хамське відношення + некваліфіковані працівники

sunkiss sunkiss
7 марта 2012, 21:17
Хотіла повернути Tax free. Робила покупки в Німеччині, звідки летіла літаком, митники поставили печатки, все нормально. Коли прийшла у банк, працівниця, оглянувши чеки, сказала, що не поверне кошти, оскільки немає підпису митника, хоча його і не повинно бути.
«Просто как 1-2-3 (взято з головної сторінки банку)

ШАГ 1. Сделайте покупку в магазине, входящем в систему GLOBAL BLUE. Обычно на это указывает табличка Tax Free Shopping на входной двери, и оформите чек Tax Free, который должен быть подшит к кассовым чекам сотрудником магазина, отвечающим за обслуживание клиентов по системе GLOBAL BLUE.

ШАГ 2. Предъявите все чеки Tax Free на таможне. Сотрудник таможенной службы должен поставить печать, подтверждающую пересечение границы. Обратите внимание на то, что при этом вас попросят показать покупку и предъявить туристическую визу.

ШАГ 3. Получите деньги, согласно выбранного Вами варианта возврата:
на платежную карточку, номер которой необходимо указать в чеке Tax Free; при этом Вы должны самостоятельно направить чек Tax Free в компанию GLOBAL BLUE заказным письмом по адресу, указанному на лицевой или оборотной стороне чека;
в пунктах выплат компании GLOBAL BLUE непосредственно в стране пребывания, после проставления печати таможни;
наличными в стране прибытия. В Украине — в отделениях ВТБ Банка.»

Про підпис мови і ніде немає. Я думаю працівники на німецькій митниці добре знають, як їм це робити. коли я сказала, що місця для печатки немає, і її і не повинно бути, некваліфікована працвниця хотіла якимось чином це доказати, і ніяк не могла. Я попросила показати оригінал як повинен виглядати tax free, після чого почула вже іншу проблему. Виявляється мені потрібно в їхньому банку зробити карточку, на яку буде перераховано кошти, що коштує, як сказала ця ж працівниця 199 грн, бо туди входить комплект карточок. я попросила зробити мені звичайну одну просту, відмовили, сказали, що таке не робиться. тобто, щоб повернути 300 грн, я повинна зробити карточку в них за 200 грн? це абсурд. на їхньому ж сайті пише, що можна відкрити і одну карточку. Це не банк, це якась «очередная шарашкина контора» для відмивання коштів з некваліфікованими працівниками і хамським відношенням!!! Обходьте такий банк стороною!!!