С 29.09.14 ЛИМИТ по снятию в гривне 500грн в сутки,Бахматюк продолжает издеваться

LITVIN777 LITVIN777
29 сентября 2014, 11:46
Такое впечатление.что VAB намерено конфликт с вкладчиками, либо вообще обнаглел.Не удивлюсь в лимит в 100грн в сутки

29 сентября 2014, 12:31
serjant, Hoboken, NJ, 07030
Поехали с женой с супермаркет сделать покупки продуктов на неделю, сумма около 650 гр, картой хрен смогли расплатиться, ибо там уже лимит 500, это пиз… ц $30 / сутки.
29 сентября 2014, 12:54
serjant, Hoboken, NJ, 07030
Интересно, а будет ли лимит по переносу денег с депо на карточный счет?
29 сентября 2014, 14:14
Я не провидец и не знаю но в Родовид банке когда пошла паника, было 100 грн. в банкомате и очередь с 5 утра.
Я не стоял.
Потом забрал все в Ощадбанке (через ФГВФО, что интересно никаких заявлений ничего не писал и никуда не ходил, они сами все сделали)
Позвонили, говорят приходите завтра в такое то время.
Кто не верит шпионы, как там еще троли и т.д.
29 сентября 2014, 14:24
украина
Тоді був янукович чи ющенко, і НБУ діяв чітко! Будь-яка скарга иврішувалась швидко, до судів не доходило.А тепер аферисти та гопники керують, тому і немає законів як в сОМАЛІ!
29 сентября 2014, 14:37
Move move, Тоді були також скарги, суди, мітинги, навіть бігборди самі вкладники організувались і за свій рахунок робили.
Потім так вийшло, що мій знайомий по суду отримав пізніше свої кошти ніж я по фонду.
Там після ліквідації банку є черга, послідовність виплати. Так по фонду в першу чергу получається.

Тоді був Ющенко і заборонив тимчасово зняття депозитів достроково, був мораторій на зняття депозитів.
Вкладники, в яких закінчились депозити, пробували їх забрати по 100 грн.
Але це не реально, якщо сума достатньо велика.
29 сентября 2014, 15:24
украина
Ви що не читали, в моєму коментарі написано, що до судів не доходило, а при знеціненні гривні в мене вже немає, тупо просто немає 70% гривні, ваші коментарі для вабу а не для вкладників!
29 сентября 2014, 16:12
Вибачте, але в мене також Є депозити в цьому банку, інакше я б не читав цей форум і не спілкувався.
Я також в доларовому єквіваленті втратив 70 відсотків. Але ж я сподіваюсь, що колись все наладиться і я з часом верну свої кошти.
Хіба що вернеться СРСР і за обмін валюти будуть саджати у в'язницю, а всі кошти пропадуть як при союзі.