Oollggaaa 8 апреля 2022, 11:47
Хочу розповісти про шахраїв Unex bank, а саме про програму допомоги від Unchain Help Card. За умовами програми допомога надається: 1) мамам із новородженими малюками (2022 року народження), 2) сім'ям, в яких є 2 та більше дітей до 16 років. Ця допомога надається, якщо вказаним категорії перебувають у найскладнвших умовах та зареєстровані в регіонах, де проходять інтенсивні бойові дії. Отже, по всім умовам я відповідаю для надання благодійної допомоги: маю 2-х дітей до 16 років, зареєстрована в районі (Харківська) де проходять інтенсивні боцові дії та перебуваю в скрутному матеріальному становищі. Я надіслала всі документи (паспорт з реєстрацією місця проживання, свідоцтва про народження дітей). У відповідь отримала «запит не відповідає умовам благодійної допомоги». І ось що цікаво! На дзввнки банк не відповідає. Після мого коментаря, що Unex banc шахраї, з’явився допис про те, яка класна ця програма допомоги, написана чітко, грамотно, канцелярською мовою, нібито писав її спввробітник банку. Прикро, що під час воєнного часу з' являються шахрах, які наманаються отримати персональні дані. Тепер чекаю, в якому банку на моє ім' я буде видано кредит. Щось підказує мені, що це буде Unex bank.
fatato 8 апреля 2022, 9:34
Хочу виразити подяку за допомогу від Unchain Help Card! Дізналася про цю програму допомоги жінкам та дітям від знайомої. НЕ дуже розраховувала щось отримати, але зареєструвалася (передавати всі свої дані, фото паспорту-коду не хотілось, але перевірили програму як змогла — тому вирішила, що це не шахраї. Спочатку мені прийшло повідомлення, що мені скоро передзвонять, але на наступний день — що вже 10000 заявок в них є і більше коштів немає. Я про це забула, аж ще через 3 дні — повідомлення, що віртуальну картку мені вже відкрито й помогу узгоджено. Встановила додаток — картка вже була, лише треба активувати за дзвінком в КЦ. З цим були трохи проблема, чекала відповіді оператора майже 8 хвилин, але мені швидко допомогли і через 2 години гроші вже були на рахунку. Дуже дякую за таку потрібну допомогу і наш складний час! Все буде Україна!
Oollggaaa 7 апреля 2022, 10:00
Не верьте этому банку. Собирают персональные данные, якобы для оказания помощи. На телефонные звонки не отвечают.
0664871938 6 апреля 2022, 11:18
28.03.2022 года после звонка на горячую линию банка и получив подтверждение, что чат unchained help card действительно создан Юнекс Банком для поддержки в военное время женщин и детей до 18 лет, проживающих в Украине, мной в этот чат бот были сброшены личные персональные данные мои и моего ребенка, после чего был получен ответ, что менеджер в ближайшее время свяжется с нами. По состоянию на сегодня со мной никто из представителей банка так и не связался, колл центр банка переключить на ответственное подразделение отказывается. Такое ощущение, что идёт просто сбор персональных данных, хотелось бы понимать цель этого сбора. Всем, кто читает этот отзыв, рекомендую не передавать свои персональные данные в вышеуказанный чат бот в телеграм канале. Не связывайтесь с этим Банком!
171082 4 апреля 2022, 17:27
29.03.2022 года после звонка на горячую линию банка и получив подтверждение, что чат unchained help card действительно создан Юнекс Банком для поддержки в военное время женщин и детей до 18 лет, проживающих в Украине, мной в этот чат бот были сброшены личные персональные данные мои и моих детей, после чего был получен ответ, что менеджер в ближайшее время свяжется с нами. По состоянию на сегодня со мной никто из представителей банка так и не связался, колл центр банка переключить на ответственное подразделение отказывается. Такое ощущение, что идёт просто сбор персональных данных, хотелось бы понимать цель этого сбора. Всем, кто читает этот отзыв, рекомендую не передавать свои персональные данные в вышеуказанный чат бот в телеграм канале. Не связывайтесь с этим Банком!
aecwu 11 марта 2022, 15:29
Оформил новый злободневный вклад на месяц под 10,75%. В моб приложении — все удобно, быстро… Конечно проценты будут смешные и вряд ли покроют инфляцию…Но все лучше, чем дома под матрасом…Да и сейчас отовсюду призывают поддерживать укр бизнес… Молодцы, что быстро среагировали на текущий рынок и предлагают актуальные продукты…Слава Украине!
Елена Кравченко 7 марта 2022, 13:26
С 24.02 закрыто центральное отделение. Нет доступа к документам, которые там хранятся. Не возможно забрать даже детские документы! У вас совесть есть?
1kc 11 февраля 2022, 14:29
Радует, что у банка есть адекватная онлайн поддержка. В Вайбере — довольно быстро и четко отвечают, не нужно тратить время на звонок. Вроде 2022, а далеко не все банки могут похвастаться РАБОЧЕЙ онлайн подеержкой. Респект
lzomuu 3 февраля 2022, 12:51
Раніше був більший вибір кредитів. Зараз ввели Фреш Кеш, по суті МФО і продвинають тільки його… інші продукти згортають. Шкода, різномаїття краще…
markvinovradov 31 января 2022, 14:06
Прописаны в Луганской области? Да. Скажите пожалуйста — на подконтрольной территории есть движимое или недвижимое имущество? Нет. В таком случае мы не можем продолжить оформление заявки. Спасибо, ЮнексБанк, за то, что даже спустя семь лет делите людей на правильных и надежных украинцев и неправильных и ненадежных. Толерантность наше всё.
oranj 27 января 2022, 17:17
Мобильное приложение часто не работает. Оплаты сделаны, деньги с карты сняли, а фактически, если выходной день, адресату они не поступают на счет. Понимаю, что все в пределах правил, но зачем такое обслуживание, если есть много других более быстрых и удобных банков?
mickkyy 19 января 2022, 19:24
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Декілька місяців тому став клієнтом цього банку. Співробітник банку запропонував оформити карту World Black Edition Mastercard.

В цілому — обслуговування хороше, персонал кваліфікований та привітний. Щодо карти, то її оформили швидко та пояснили всі умови. Тепер постійно розраховуюсь за покупки онлайн та у звичайних магазинах і в перельотах. Приємною перевагою є бонусна програма. Одним словом, я цілком задоволений послугами банку, мав досвід співпраці з лідерами ринку, в Юнексі дійсно відчутно що кожного клієнта цінують.
Вячеслав Мурашов 14 января 2022, 15:28
Отделение по адресу: Полтава, ул. Соборности, 46
Нікому не раджу цей банк, якщо ви думаете що є льготний період то це не так, я зняв кошти потім повністю закрив карту але виявилося що ні бо в них то три дні то більше надходять кошти цікаво куди якщо на картці вони відображаються, я знову зняв наступного дня кошти як роблю це на, А банку і був певний що в мене льготний період але ні мені накинули проценти ні за що!!! Розказують що не пройшло три дні але до чого тут це якщо картка повністю закрита … Гаряча лінія теж нічого не знає бо в них нічого не відображається, а яка тоді з них користь?
DDR2 14 января 2022, 12:38
Отделение по адресу: Киев, ул. Васильковская, 14
Решил оформить депозит в банке в отделении на Паньковской. Перезвонил в 11:45 в отделение через Гарячую линию банка. Меня соединили с сотрудницей отделения. Я задал всего 2 вопроса, поскольку всю информацию заранее узнал на сайте, а именно:
1. Какая максимальная ставка при размещении вклада с ежемесячной выплатой и пополнение (часто в банках есть акции, которые дают + к ставке)
2. Какая максимальная сумма пополнения вклада (на сайте такой инфорации НЕТ).
Если с первым вопросом кое-как справились, то со вторым началась ДИЧЬ.
Оказывается условия на сайте отличаются от реальных, на сайте информация не обновляется оперативно и пополнять можно максимум на сумму в месяц не более чем первоначальная.
Перезвонил повторно в 11:54 на гарячую линию и сотрудница Контакт-центра обьяснила, что информация на сайте все-таки правильная и пополнять можно до 300000 и только первую половину срока депозита!
Решил еще раз переспросить в центральном отделении на Жилянской, перезвонил, ждал 10 МИНУТ с 12:15, пока в отделении на Жилянской взяли телефонную трубку!!! 10 МИНУТ ЖДАЛ!!!
Сотрудник обяснил, что НЕДАВНО была новая информация по условиям депозитов, оказывается пополнять можно действительно на сумму не более первоначальной в месяц, но КРОМЕ первого и последнего месяца! На сайте совсем по другому!
Чтоб узнать точную элементарную информацию нужно почти ПОЛЧАСА времени и 3 раза перезванивать в БАНК!
Новинский, займись своим банком, его скоро развалят сами сотрудники своей некомпетентностью!
Bilinska06 29 декабря 2021, 14:02
Являюсь клієнтом уже 4р.Дуже задоволена, гарні % ставки багато вигідних пропозицій та гарне відношення до клієнтів.Оформляла грошовий кредит та кредитну карту.На гарячій лінії трубку беруть швидко.Також приємно, що кошти можна знімати в любому банкоматі без комісій.
Сергей Сергей 28 декабря 2021, 11:29
Брал кредит. Досрочно погасил сумму указанную в приложении. ПЯТЬ!!! дней этот чудо банк не засчитывает деньги на счет. После звонков в банк и консультацией с несколькими сотрудниками — ДОСРОЧНО!!! насчитались проценты. Сумма мной оплачена так не была внесена на счет. Они деньги удерживают не начисляют, зато досрочно начисляют проценты. Получается переплата. Такого ни в одном банке не видел. ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ
Минфин
Ответ администратора
30 декабря 2021, 16:08
Отзыв не подтвержден «Минфином» (на 30.12.2021).
Vova54 26 декабря 2021, 16:17
У меня в этом банке есть гривневый депозит, хорошие условия, выплаты без проблем и никаких задержек. Очень хотелось бы увеличить количество банкоматов, реально не хватает и нравится что выдает купюрами мелких номиналов.
mareb 19 декабря 2021, 11:45
Мені подобається рівень обслуговування в цьому банку, мав тут декілька короткострокових і довгострокових депозитів і декілька карток. Єдиний раз була проблема з грошовоим переказом, але все вирішили швидко. В загальному — прозорі тарифні умови, вигідні пропозиції, кешбек на покупки.

Брав тричі кредит готівкою, по процентах нехило, але це в будь-якому разі вигідніше, ніж у звичайних МФО. На даний момент цей банк найкращий для мене за своїми умовами.
mozzzart 23 ноября 2021, 14:26
И вот тут они прям красавцы… Довольно большие % в нормлаьных категориях… Да, может разделы «книги» или «цветы» не основное в жизни. Но о нормальный кешбек есть по тем же продуктам или одежде… Как и у многих, будет акция к Черной пятнице — удваивают кеш… Вбщем вроде ничего такого, но своим кешбеком держат и по ходу надолго))))
0977555780 20 ноября 2021, 10:12
Зробила в додатку Юнекс Банку переказ 2500 грн. зі своєї карти Юнекс Банку на свою ж карту Приват банку. Гроші не прийшли, подзвонила на гарячу лінію, де сказали, що переказ іде на протязі трьох днів. Три дні минуло- грошей нема. Юнекс банк стверджує, що операція успішна, на прохання надіслати квитанцію на email, сказали, що в них нема технічної можливості і запропонували прийти у відділення. Відділення в нашому місті нема, найближче аж у Києві, тобто мені треба витратити ще гарну суму на дорогу. Інформації куди перерахували гроші усно теж не надають, кажуть вона конфіденційна, хоча я питаю за свої гроші.

Курс валют в Юнекс Банке

Курс валют в Юнекс Банке