БЕЗЛАД У БАНКУ

tkt tkt
12 ноября 2014, 20:05
Шановне керівництво банку! Я вражена некомпетентністю менеджерів, неузгодженістю їх дій, наданням інформації як всередині філій, так і філій між центальним офісом, вражена тоном розмов з клієнтами! При постійному контакті з менеджером у філій щодо реструктуризації кредиту і щомісячній частковій оплаті позики (зважайте, яка почалася виключно післа значної девальвації гривни, протягом 7!!! років оплати ніколи просточок не було!!!!!!), постійні дзвінки з центрального офісу, причому з погрозами, з тоном, ніби ми тікаємо, не йдемо на контакт, нічого не платимо! Про те, що нашу кредитну справу передано на обслуговування до іншого відділення та іншому менеджеру взнаємо суто випадково через 8!!! місяців! Потім повідомлення, що повернуто у відділення, що оформлялася позика, (де власне наразі й узгоджуємо реструктуризацію), потім дзівнок з центального офісу, що ми не йдемо на контакт!!! Я НЕ РОЗУМІЮ, ХОЧ ЯКИЙСЬ ПОРЯДОК У ВАС ІНСНУЄ?????
Укрсоцбанк
21 ноября 2014, 12:10
Добрый день,

обращаем внимание, что заемщики не освобождаются от исполнения своих обязательств перед банком в соответствии с условиями заключенных кредитных договоров. Поэтому если у клиента существует задолженность, то момента подписания дополнительного соглашения на реструктуризацию задолженности, Банк будет информировать заемщика о долге и необходимости его погашения.