Стадо не компетентных сотрудников

Елизавета Волкова 8 мая 2024, 1:29
Очередной раз банк по телефону говорит что нужно приехать в отделение для закрытие=я счета и перевода денег, мне ехать к вам в отделение это 57 км поитогу приезжаю в отделение те бегают как обделаные извините за выражение мы не че не знаем надо звонить на горячую линию извиняюсь вы  *** или что я приехала в отделение, а вы говорите звоните на горячую линия мы не решаем такие вопросы как это в отделение могут не решаться вопросы. КОроче очережно раз проздила туда сюда безтолку и снова продолжают НЕЗАКОННО ОГРАНИЧЕВАТЬ МОЙ СЧЕТ!!! ТАК КАК ПО ЗАКОНУ ИМЕЕТЕ ПРАВО ДО 180ДНЕЙ, а вы уже 14 дней нарушаете закон украины
Обратите внимание, что непредоставление документов или предоставление недостоверной информации приводит к отказу в обслуживании путем расторжения деловых отношений в соответствии с частью первой статьи 15 Закона о НДФ/ФТ. вы же и на этот закон плевали как и в целом на весь закон украины и конституцию вам плевать как такой банк вообще может существовать в украине который не соблюдает закон и не уважает их.
ПУМБ
PUMB 8 мая 2024, 10:03
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло негативне враження про роботу нашого банку. Ми неодмінно розберемось детальніше у ситуації та надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 8 мая 2024, 17:17
Вітаємо!

Згідно ст. 51 Закону України «Про платіжні послуги» Банк зобов’язаний здійснювати моніторинг платіжних операцій користувачів, а також ідентифікувати неналежні платіжні операції, суб'єктів таких операцій та забезпечувати вжиття заходів для запобігання або припинення таких операцій.

На виконання вимог вищевказаної статті та умов укладеного договору Вам було запропоновано надати документи та обґрунтування щодо фінансових операцій та можливостей їх здійснення.

Звертаємо увагу, що у відділенні нашого банку Вам неодноразово були надані рекомендації щодо коректного закриття рахунків та перерахунку залишків коштів на картковий рахунок в іншому банку, проте, на жаль, ми отримали від Вас відмову.

Радимо Вам звернутися до найближчого відділення нашого банку ПУМБ з метою виконання наданих рекомендацій.

Petr Raps
Petr Raps
8 мая 2024, 11:14
Аналогічно. Заблокували рахунки і не запитують інформацію. Кажуть зверніться до відділення банку, а коли звертається то співробітники кажуть треба чекати. А чого чекати непонятно.
PUMB
PUMB
8 мая 2024, 17:17
Полезный комментарий

Елизавета Волкова
Елизавета Волкова
9 мая 2024, 0:34
Вранье ни одного разу не единой рекомендации от вас я не получила насчет перевода остатка на мой счет в другом банке
СОоответственно если я отказалась предоставить документы вы должны разорвать договор с таким клиентом а остаток баланса перевести на мой счет в дргуом банки но вы предпочитаете противозаконно дальше удерживать мои деньги и нагло врать тут на сайте о том что вы предлогали перевести мои декньги мне лживые подлые…
Вы не разу никаких рекомендаций не дали кроме как когда я приехала в отделение мне сказали ожидайте с вами свяжутся. Я с решением а то что уже прошло 180 дней вам наплевать и вы не имеете права дальше удерживать мои деньги э
Я ХОЧУ СООБЩИТЬ ЧТО ЕСЛИ В БЛИЖАЙШЕЕ ВРЕМЯ ВЫ НЕ ВЕРНЕТЕ МНЕ МОИ ДЕНЬГИ ТАК КАК НЕЗАКОННО ИХ УДЕРЖИВАЕТЕ МОЙ АДВОКАТ БУДЕТ ПЕРЕДАВАТЬ ВЕСЬ МАТЕРИАЛ И БУДЕМ ПОДАВАТЬ В СУД НА ВАС И ВАШ БАНК
9 мая 2024, 9:35
Подписывайтесь на меня скоро я опубликую как составить позов в суд и наказать банки за моральну шкоду, так же вы имете полное право ничего не сообщать банку ни какие операции что куда откуда если у банка нет законных пидстав и обгрунтованных доказательств вашего нарушения.
Никуда не нужно ездить, ждите и потом подадите в суд и отсудите и % за замороженные деньги и моральну шкоду свыше 100% от заблок суммы

Стаття 1066ЦК.Договір банківського рахунка
1. За договором банківського рахунка банк зобов’язується приймати і зараховувати на рахунок, відкритий клієнтові (володільцеві рахунка), грошові кошти, що йому надходять, виконувати розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком.
3. Банк не має права визначати та контролювати напрями використання грошових коштів клієнта та встановлювати інші обмеження його права щодо розпорядження грошовими коштами, не передбачені законом, договором між банком і клієнтом або умовами обтяження, предметом якого є майнові права на грошові кошти, що знаходяться на банківському рахунку.
9 мая 2024, 9:35
Стаття 1074. ЦК. Обмеження права розпоряджання рахунком
1. Обмеження прав клієнта щодо розпоряджання грошовими коштами, що знаходяться на його рахунку, не допускається, крім випадків обмеження права розпоряджання рахунком за рішенням суду або в інших випадках, встановлених законом або умовами обтяження, предметом якого є майнові права на грошові кошти, що знаходяться на рахунку, а також у разі зупинення фінансових операцій, які можуть бути пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму та фінансуванням розповсюдження зброї масового знищення, замороження активів, що пов’язані з тероризмом та його фінансуванням, розповсюдженням зброї масового знищення та його фінансуванням, передбачених законом. Банк не має права встановлювати заборону на встановлення обтяження, але може встановлювати розумну винагороду.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Стадо не компетентных сотрудников