Відмова у реструктуризації для військових

Доброго дня. Не рекомендую цей банк, взагалі! Клієнторієнтовності нуль. Поваги до клієнтів Нуль. Сам банк чомусь поповнює кредитні карти клієнтів, щоб зафіксувати факт нарахування % банку. Відмовляють військовослужбовцям у реструктуризації боргу.Звертаю увагу, що в Умовах Договору не має жодної інформації про це! Банк-просто наживається на військовослужбовцях, в цілому як і більшість зараз людей, підприємств і тд. Менеджер банку не надає письмової відповіді чому і зг. якого пункту вони відмовляють.
ПУМБ
PUMB 10 января 2024, 18:23
Вітаємо!

Нам дуже шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми бажаємо розібратися детальніше і просимо надіслати у приватні повідомлення Ваше ПІБ, фінансовий номер телефону, а також дату звернення до відділення нашого банку. Ми неодмінно надамо Вам вичерпну відповідь після проведення детальної перевірки.
Полезный комментарий
PUMB 14 января 2024, 16:38
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали від Вас необхідної інформації для проведення перевірки. Просимо надіслати її у приватні повідомлення.

PUMB
PUMB
14 января 2024, 16:38
Полезный комментарий

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Відмова у реструктуризації для військових