Заблокували гроші 29900 грн

prodameuro 3 января 2024, 16:37
Заблокували гроші 29900. В приватних повідомленнях спочатку відповіли що це через переліміт надходження суми. Для розблокування рахунку пропонують прийти до них в банк. Але!!! Те що на дворі війна та я не можу це фізично зробити, бо знаходжуся на тимчасово окупованій території. Я дуже вас прошу надати мені можливість пройти ідентифікацію та надання всіх необхідних документів завдяки відеозвʼязку або додатку Дія, як це відбувається в інших банках, саме через умови військового стану. Друге, я прошу надати мені інформацію з приводу ліміту, поясніть мені в деталях як я потрапив під блокування картки? Які саме ліміти в вашому банку встановлени що я не маю права тримати 29900 грн на картці? Трете, куди я можу поскаржитися в моїй ситуації для вирішення мого питання? Пʼяте, чому перестали відповідати на мої запитання в особистих повідомленнях?
ПУМБ
PUMB 3 января 2024, 17:11
Вітаємо!

Нам шкода, що дана ситуація викликала у Вас негативні емоції. Ми надамо Вам вичерпну відповідь після уточнення інформації.
Полезный комментарий
PUMB 4 января 2024, 10:53
Вітаємо! Процес віддаленої переідентифікації наразі розглядається та вже вирішується на рівні технічних команд банку. Остаточно доопрацювання будуть виконані виходячи з технічних можливостей систем найближчим часом. Відстежуйте оновлення в застосунку ПУМБ Online, дякуємо Вам, що звернули нашу увагу на технічні негаразди та допомагаєте нам ставати кращими. Рекомендуємо Вам звернутись у відділення банку для оновлення даних, що значно пришвидшить на даний момент вирішення проблеми.

Lolik1837
Lolik1837
3 января 2024, 17:15
«я не можу це фізично зробити, бо знаходжуся на тимчасово окупованій території.»

Вот в этом и заключается истинная причина. И никакие там не мифические перелимиты тому причина.

Просто банки, не только ПУМБ, сворачивают обслуживание клиентов с той стороны. Причина тут чисто экономическая — не давать украинским деньгам попадать на территорию врага. Ведь они так или иначе по любому будут помогать экономике врага.

Увы. Тут тяжело даже что-то посоветовать вам. Из имеющейся практики выходов два — либо дожидаться пока на ваши территории вернется Украина, либо самому выезжать на подконтрольную Украине территорию.
3 января 2024, 21:45
Лишний повод покрутить чужой кэш) Советую находясь где-либо, просить знакомых добавить вашу карту в гугл кошель чтобы иногда из укр делали оплаты в магазинах покупка кофе или жвачки.
4 января 2024, 10:53
Полезный комментарий
4 января 2024, 15:06
Коли саме це буде можливо? Які терміни? Коли я зможу пройти переідентифікацію онлайн , щоб повернути мої гроші?
4 января 2024, 13:25
Почти все банки это частные структуры, вообще забудьте слово государственный в Украине, и забудьте слово что вам что-то должны бесплатно частные банки, если вы не платите им за услуги переводов получения платежей, вас скосят. Причин не законных придумают тысячи им пофиг, потому что знают что в суд никто не пойдёт.
9 января 2024, 18:56
Ви чомусь мені даєте постійно різні відповіді які не сходяться до купи…
Я вам описав всю ситуацію! В вас є вся інформація та історія переписки в приватному листуванні …
Передивіться будь ласка!!!
Ви в мене заблокували гроші без обґрунтованих пояснень!
Відповіді в вас з приводу цієї ситуації постійно різні!
Таке відчуття що відповідають постійно різні люди які не читають всю інформацію загалом, а лише відмахуються від мене стандартними фразами замість того щоб дійсно допомогти.
Я писав неодноразово що я знаходжуся на окупованій території і я фізично не маю можливості прийти до вас в банк.
Ви мені відповідали що така можливість є, треба лише оновити застосунок і я зможу пройти переідентифікацію віддалено онлайн. Але як я вам вже писав, чудо не сталося! Ви і надалі не надали мені змоги отримати мої гроші. Перечитайте будь ласка всі питання що я задавав та що відповідають ваші співробітники!!!
‼️ Саме тому я прошу зробити потрібну вам переідентифікацію віддалено згідно з постановою НБУ № 60 від 23.03.2022 під час дії воєнного стану.
⚠️ Я вимагаю віднестися до відповіді дуже серйозно
⚠️ прошу надати мені докладну покрокову інструкцію як мені пройти цю кляту переідентифікацію віддалено ???
19 января 2024, 17:05
Вітаємо! Відповіли Вам у приватні повідомлення задля збереження банківської таємниці.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Заблокували гроші 29900 грн