Блокирует счета без объяснения причины

qunatumr 2 января 2024, 19:26
Без объяснений прчины закрыли счёт (в уведомлении сказано в связи с рисками). Звонил в поддержку, объяснял что все документы по поводу источниково дохода имеются. Мне ответили что это их не интересует и надо прийти в отделении оформить закрытие счёта. Крайне не рекомендую этот банк.
ПУМБ
PUMB 2 января 2024, 19:32
Вітаємо!

Нам шкода, що у Вас виникло таке враження про роботу нашого банку. Просимо надіслати Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону у приватні повідомлення аби у нас була можливість провести перевірку. Після проведення перевірки ми обов'язково надамо Вам вичерпну відповідь.
Полезный комментарий
PUMB 4 января 2024, 16:15
Вітаємо!

Ми провели перевірку та хочемо повідомити, що видаткові операції за Вашими рахунками були обмежені у зв’язку з необхідністю виконання Банком п. 4 частини 2 ст. 8 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» щодо виконання зобов’язань здійснювати належну перевірку клієнтів, яка включає проведення на постійній основі моніторингу ділових відносин та фінансових операцій клієнтів, що здійснюються у процесі таких відносин.

Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженим постановою правління НБУ від 19.05.2020 № 65 (далі - Постанова № 65), також передбачена необхідність здійснювати на постійній основі моніторинг ділових відносин та фінансових операцій клієнта, що здійснюються у процесі таких відносин, щодо відповідності таких фінансових операцій наявній у банку інформації про клієнта, його діяльність та ризик (у тому числі, за потреби, про джерело коштів, повʼязаних із фінансовими операціями), включаючи посилені заходи належної перевірки (далі - ПЗНП).

Відповідно до вимог додатка 6 до Постанови № 65, під час здійснення ПЗНП, банк обирає вид необхідного до вжиття заходу залежно від виявлених ризиків, притаманних діловим відносинам із клієнтом, що є пропорційним таким ризикам.
(продовження у наступному коментарі)

natashaGra
natashaGra
3 января 2024, 10:06
Ещё один банк скоро без клиентов будет, может и к лучшему.
3 января 2024, 10:10
ПУМБ просто так с клиентом сотрудничество не разрывает.

Значит реально клиент был рискованный
3 января 2024, 10:11
Оборот по карте скорее всего превышен был, торги криптой, подробнее я описал у себя в блоге как продавать крипту и не улететь или не попасть на мошенников
vzrez
vzrez
4 января 2024, 7:42
Я перебував у головному відділенні банку ПУМБ у місті Київ по вул. Андріївська, 4 вчора. Перебував я там близько двох годин. За цей час у банк не завітала ні одна людина на касу. В даний банк абсолютно ніхто не ходить. Зате завітало близько 20 клієнтів яким зненацька без пояснення причини заблокували (заморозили) їхні рахунки. Банк підтримує перекази на карти без комісій, а також зняття готівки у банкоматах без комісій, через що я став його клієнтом свого часу. Але зараз вже очевидно, що служба безпеки ПУМБ співпрацює з кол-центрами та інтернет-шахраями, блокуючи рахунки клієнтів без наступних пояснень цих блокувань. Банк ПУМБ — це банк-шахрай, це банк який обманює, бреше і краде ваші кошти.
4 января 2024, 9:07
Они блочат только тех кто на халяву пользует их систему и ничего не даёт банку
4 января 2024, 8:48
«Банк ПУМБ — це банк-шахрай, це банк який обманює, бреше і краде ваші кошти.»

Если бы вас заблокировал Абанк, то вы бы сейчас кричали, что « Абанк самый плохой», если бы заблокировал Монобанк, то вы бы говорили, что «Монобанк самый плохой ». И так далее

Сейчас ВСЕ основные банки по разным причинам блокируют счета своих клиентов. И каждый заблокированный клиент кричит, что именно его банк самый худший.

Поэтому полагаться на мнение таких клиентов как они и вы очень опрометчиво.

Лично я сужу о банке не по крикам заблокированных клиентов (они есть у всех банков), а по объективным показателям работы банка — а по объективным показателям ПУМБ один из лучших
4 января 2024, 16:15
Полезный комментарий
Вітаємо!

(продовження у наступному коментарі)
4 января 2024, 16:16
(продовження)
Такими заходами, зокрема, можуть бути:
1) отримання додаткової інформації щодо клієнта шляхом пошуку інформації про нього у відкритих джерелах (наприклад, офіційних джерелах, публічних реєстрах, веб-сайтах авторитетних видань);
2) пошук інформації у відкритих джерелах щодо наявності кримінальних проваджень стосовно клієнта, його представників;
3) встановлення певних обмежень/лімітів на використання клієнтом послуги/продукту.

Таким чином, відповідно до чинного законодавства, наразі Банком вживаються ПЗНП, та зняття обмежень щодо проведення видаткових операцій за Вашими рахунками, може бути можливим після остаточного завершення ПЗНП.
qunatumr
qunatumr
5 января 2024, 12:25
Тоже самое отвечают и в службе поддержки. Ничего конкртеного.

Вместо запроса документов сразу блок. И чтобы забрать свои деньги нужно физически прийти в отделении.

Оставил я свой отзыв чтобы потенциальные клиенты знали, что банк им не доверяет и не хочет идти на какой-либо контакт, будут отвечать только дежурными фразами без желания реально разобраться в ситуации.
5 января 2024, 13:38
Банк вы хотя бы, существующий закон цитировали, точнее пунк п. 4 частини 2 ст. 8 Закону України такого нет)
Но есть:
Згідно п. п. 1.3.2.14 Умов та правил надання банківських послуг банк має право призупини проведення фінансових операцій або фінансові операції по рахунку у випадку, якщо така операція (операції) містить ознаки операцій, що підлягають фінансовому моніторингу відповідно до законодавства про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинних шляхом, або фінансування тероризму, і зобов’язаний призупинити проведення фінансової операції, якщо її учасником або вигодонабувачем є особа, яка включена до переліку осіб, пов’язаних із здійсненням терористичної діяльності або відносно якої застосовані міжнародні санкції.

В который не может входить 99,99% жителей иначе бы их уже повязали и не октрыли бы счёт)
Терпеть не могу лицемерие и ложь, сказали бы, уважаемый клиент, вы нам на ухо не нужны и банк принял решение разорвать с вами договор, потому что так захотел, и точка) а они трактуют не существующие законы, обвиняют людей в том в чем они не виноваты без доказательств и следствия)

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Блокирует счета без объяснения причины