Самий поганий банк

Yarik222 29 декабря 2023, 18:51
Отделение по адресу: Киев, ул. Строителей, 39, пом. 18
Банк заблокував мої кошти. Це сталося більше двох місяців назад. До сьогоднішнього дня повернути кошти не можу. Підтримка каже, щоб я йшов на відділення, на відділенні кажуть щоб телефонував у підтримку. Вже більше 5 разів ходив у відділення. Писав скарги на відділення, результату нуль. Просто ігнорують мене і кажуть щоб очікував дзвінка від банку, якого дочекатися я не можу. Хочу закрити свій рахунок в цьому банку і повернути свої кошти. Мені підтримка сказала щоб я підійшов у банк, де мені скажуть новий пароль від особистого кабінету, коли прийшов знову у банк менеджер сказав що це має мені зробити підтримка! У мене немає часу на ці ігри, на балансі висить велика сума грошей, а банк третій місяць просто привласнює мої особисті кошти! Не раджу даний банк нікому! Якщо мені не повернуть мої кошти до 31 грудня, тоді я буду звертатися у правоохоронні органи і вирішувати це питання по-іншому!
ПУМБ
PUMB 29 декабря 2023, 19:31
Вітаємо!

Будь ласка, надішліть нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН чи фінансовий номер телефону, а також дату звернення до відділення. Це дозволить нам детальніше розібратися в ситуації та надати Вам зворотній зв'язок.
Полезный комментарий
PUMB 2 января 2024, 16:31
Вітаємо! На жаль, ми так і не отримали дані для проведення перевірки. Просимо надіслати їх у приватні повідомлення.

Валерка Котовский
Валерка Котовский
30 декабря 2023, 8:52
Полиция ничего не будет делать, пошлют в суд, в своём блоге я описал как правильно и безопасно продавать криптовалюту и не попасть на мошенников.
PUMB
PUMB
2 января 2024, 16:31
Полезный комментарий
vzrez
vzrez
4 января 2024, 7:45
Банк підтримує перекази на карти без комісій, а також зняття готівки у банкоматах без комісій, через що я став його клієнтом свого часу. Але зараз вже очевидно, що служба безпеки ПУМБ співпрацює з кол-центрами та інтернет-шахраями, блокуючи рахунки клієнтів без наступних пояснень цих блокувань. Банк ПУМБ — це банк-шахрай, це банк який обманює, бреше і краде ваші кошти.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ