Постіні проблеми з надсиланням коштів

Arbuzov71523 28 декабря 2023, 15:36
Постійно стикаюсь з проблемами відправки коштів з пумбівської карти. Використовую її вимушено — як учасник зарплатного проекту компанії і отримую на неї заробітну плату. Майже кожен раз (за рідким виключенням) маю складнощі з надсиланням коштів з картки на картку. Постійні зависання або не можливість виконати тразакцію.

Що стосується клієнтської підтрикми — то це окреме питання. Неодноразово спілкувався з некомпетеними співробітниками які на прохання закінчити ромову і відмову від послуги продовжують далі парити свій продукт, після кілька разів прямо повторених слів: «Не цікаво.я хочу закінчити цю розмову. "

Щоб бути об'єктивним — додам, що намагаються покращувати роботу. Виправили баг в додатку, який раніше не вчасно оновлював суму на рахунку (тобто ти відправляєш кошти, кошти списуються з рахунку — а додаток показує що кошти є.) Але з нову ж таки для банку такого рівня такі транзакційні проблеми — це вагомий показник обрати послуги конкурентів, якщо маєте таку можливість.
ПУМБ
28 декабря 2023, 18:38
Вітаємо!

Нам дуже прикро, що ця ситуація негативно вплинула на Ваше враження про співпрацю з банком. Ми бажаємо розібратися детальніше та перевірити коректність консультації наших фахівців. Будь ласка, надішліть нам в приватні повідомлення Ваші ПІБ та ІПН або фінансовий номер телефону. Це дозволить нам провести відповідну перевірку та надати Вам зворотній зв'язок після з'ясування необхідної інформації.

Lolik1837
Lolik1837
28 декабря 2023, 19:21
Странный какой то отзыв.

Более 10 лет пользуюсь ПУМБом и не помню вообще хоть каких то каких то проблем с переводом средств с карты на карты .

Даже более того- тот кто пользуется картой ПУМБ отлично знает, что в плане переводов средств с карты на карты — ПУМБ один из лучших .

« Використовую її вимушено — як учасник зарплатного проекту компанії і отримую на неї заробітну плату.»

А вот это вот вообще чушь редкая. Автор до сих пор думает, что если у его предприятия , корпорации, организации зарплатный проект , то значит он автоматически прям крепостной этого банка.

Да пусть у вашей организации, где вы работаете, хоть сто зарплатных проектов , вы можете в любой момент сменить банк

Гугл вам в помощь в этом
Валерка Котовский
Валерка Котовский
29 декабря 2023, 9:22
Раньше был жосткий косяк, почти все переводы на приват банк блокировались, то есть отправляешь на приват 20к они ушли и сразу же возвращаются, всё бы ничего еслиб это не считало как оборот по карте :D
Благо этот глюк исправили:)
Автор, чтобы тебя не скосил банк, советую открывать депозиты в нём, все эти фопы как показ практика не очень то и выгодны банкам, особенно моно, который косит их на пару с, А банком :D

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Главная / Банки Украины 🏦 / ПУМБ 💰 / Отзывы о ПУМБ 📝 / Постіні проблеми з надсиланням коштів