Не віддають валюту.

sumar 1 сентября 2022, 18:22
Отделение по адресу: Чернигов, пр-т Мира, 55
Банк не віддає мої гроші в валюті, дурить, обіцяючи що підвезуть в відділення, але по факту валюту ніхто не збирається віддавати, наполягають щоб забрав гривнею.

Перед тим як замовити, на гарячій лінії сказали щоб гроші з депозита перевів на картку, я так і зробив, підтвердили доставку на 1 вересня, сказали після 15ї години щоб підійшов до каси, а якщо не доставлять то банк мені зателефонує попередить. Ок. Прийшов, касир каже що долярів НЕ дасть, так як мене нема в списку замовників, отакої, на спробу апелювати тим що я дзвонив через підтримку і робив замовлення, каже нічого не знаю мене в списку нема… І знову так само як і перед цим декілька днів назад пропонують забрати гривнею. Після мене в черзі стояла жіночка, підійшла спитала чи продадуть їй готівковий долар, їй відповіли що без проблем.

Ось такі в банку стандарти роботи зі своїми клієнтами.

Звісно що більше не планую на далі таких відносин, моїх долярів банк в себе НЕ побачить. Добре що є де залишити конструктивний відгук аби інші люди бачили реальну ситуацію.
ПУМБ
2 сентября 2022, 17:01
Вітаємо!

Наразі значно ускладнилася логістика поставок готівкової валюти, різко зріс попит на готівкову валюту. І це спричинило необхідність попереднього замовлення клієнтами валюти. В вашому випадку ми не змогли вчасно доставити валюту в відділення, тому що насамперед ми задовольняємо потреби наших клієнтів, які розміщують валютні депозити в нашому банку. Як правило, вони мають персональних менеджерів і в рамках чинних обмежень проблем з отриманням валютної готівки у них немає.

sumar
sumar
2 сентября 2022, 17:28
Представник банку, Ви не уважно прочитали що я написав. А там явно не про проблему з готівкою в касі! відразу після мене жіночка купила валюту! тобто доляри в касі були.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ