Взагалі страх потіряли

Kosthvfg 14 июля 2022, 14:48
Була зарплата 07.07.2022 банк Пумб списав 75% дякую що не все. Запитання навіщо так робити? Не можна хоч половину списати. Я розумію, що всі повинні! Але чи не можна було ваші величезні відсотки перекинути на кінець загального тіла кредиту? Вам дивлюся взагалі *** на людей. У мене зарплата впала, через вас мене виганяють із сім'єю на вулицю, Через вас я тепер в повній дупі. Розраховував спочатку друзям борг віддати тепер не знаю як. Потім повністю переключитися на вас для розрахунку мого боргу Але вам походу *** ! Ну нічого, розбиремося с орками, а потім і з вами.
ПУМБ
15 июля 2022, 15:20
Вітаємо, Костянтин Миколайович!
Списання відбулося так як не був внесений щомісячний платіж. Як тільки з'явиться пропозиція щодо реструктуризації банк проінформує Вас.Наразі у нас діє програма зменшення фінансового навантаження на клієнтів, згідно з якою в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності). Платежі розраховані індивідуально і значно зменшені у порівнянні з довоєнним часом.
Детальну інформацію щодо Вашої заборгованості радимо переглядати в додатку ПУМБ Online.

14 июля 2022, 16:54
Можливо мені зробити рестректурізацію?
Valeriy23
Valeriy23
15 июля 2022, 2:32
Конечно попытайтесь, но к сожалению, банк Пумб, обычно предлагает реструктаризацию сам, причем крайне ограниченному количеству своих клиентов, и не понятно по какому принципу!?
А так, стандартный ответ банка, обязательный платеж нужно платить, и все, и при этом, не важно, какие у Вас личные обстоятельства…
15 июля 2022, 7:34
Так почему они у меня сняли в два раза больше чем обязательный платёж? Я подсчитал и вправду сняли 50%. Можно с ними договорится на 30% или это нужно делать через суд? Надеюсь хоть аванс трогать не буду.
15 июля 2022, 7:40
Я вообще не понимаю их. К ним ходишь стараешься разговаривать, как-то помочь мне, а им все равно. При этом всём моя инициатива. Тем более я не отказываюсь платить. Я должен я отдам только упростили бы платежи во время войны. Потом люди забивают на всё и всем хуже и им и нам.
Jokets
Jokets
20 июля 2022, 5:33
У вас есть договор в котором указаны условия погашения кредита. Так что любые изменения, это лишь по инициативе банка, а не вами. Виноват банк в том что вы брали кредит? Силой заставили наверное. Виноват банк что РФ напала на нас? Нет. И довольно интересный приобретет — сначала друзья, а потом банк. Только наоборот должно быть

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ