Блокування рахунку

Марина Мельниченко 15 апреля 2022, 15:26
Отделение по адресу: Тернополь, ул. Русская, 23/129
Банк заблокував рахунок при обороті 194 000 грн. Коли я звернулась на гарячу лінію, мене переключати на відділ, який займається розблокуванням рахунків і ніхто не відповідав близько 30 хвилин. При тому що у Інтернет банкінгу вказується сума блокування -77 мільйонів, я думаю, що в кого проблеми з серцем, можна вже нікуди не додзвонитися. Як потім пояснили, це в них такий блок. Тобто ти автоматично стаєш боржником цієї суми!!! На ранок мені нарешті вдалось зв’язатися з банком, сказали, що в відділені можуть допомогти зняти блокування. Я відповідно звернулась до відділення банку, з чим зв’язане блокування ніхто не знає, ймовірно через те що я не вірно вводила пароль в Інтернет банкінг, але після побаченої суми, то добре, що я загалом могла ще щось вводити. Написала заяву, менеджер пообіцяв зв’язатися через годину, пройшло майже чотири години, звісно ніхто не зв’язався. Коли я звоню і запитую на гарячій лінії чи можу я закрити рахунок і отримати кошти на будь який нормальний банк, мені повідомлять, що такої можливості несає. Тобто я автоматично їх дарую ПУМБу? І керуючись яким законом чи постановою мені заблокували кошти? Дуже цікаво?
ПУМБ
15 апреля 2022, 18:27
Вітаємо!

Марина, ми зв'яжемось з відділенням банку для роз'яснення ситуації, напишіть будь ласка нам в особисті повідомлення з ким із менеджерів Ви спілкувалися?

Дякуємо.

15 апреля 2022, 18:11
Невже ніколи не чули про ЗУ № 361-IX «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення».

15 апреля 2022, 19:25
Звичайно чули і навіть читали, але мабуть ви не дуже уважно читали мій коментарій. Це скарга на сервіс загалом. Мені необхідно витравити цілий день, щоб завітати у відділення, немає ніякого елкктроного зв’язку, в контакт центрі не можуть надати компетентної відповіді і з'єднати з івдділеням, пропонують знову відвідати відділення. Граничної суми я не перевищила, оборот — це не прямі надходження, а загальна сума по рахунку, то з вашої логіки можна на кожні 100 грн. запрошувати підверджуваючі документи. І якщо сума -77 мільйонів на рахунку вас не лякає, то вас дуже повезло
15 апреля 2022, 22:20
Я понимаю, что вы не довольны, но на ваш вопрос:
—  «керуючись яким законом»
вам был дан исчерпывающий ответ…
15 апреля 2022, 22:40
Непогано було б посилатися на статтю та пункт;)
15 апреля 2022, 23:01
Вам как мёд так и ложкой…

Обратитесь к тем, кто блокировал…
PUMB
PUMB
20 апреля 2022, 16:00
Вітаємо, Марина!
О 17:39 наша співробітниця зателефонувала Вам та повідомила, що Вам необхідно написати заяву у відділенні щодо Ваших надходжень, з ПІБ відправника та цілю проведених операцій.
Так як у Вас не було можливості приїхати особисто, наша колега вирішила Вам допомогти та озвучила, що вона проконсультується та спробує вирішити дане питання без Вашої присутності.
Інформація щодо повторного дзвінку в той же день не була озвучена, адже робочий день наших колег 18:00.
На даний час заявка подана нашою колегою у профільний відділ, ми очікуємо відповідь.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ