Alina2222 Alina2222
18 марта 2016, 20:15
Прийшла перевипускати карту, була перша в черзі… без черги взяли бабушку з 3 депозитами, проти цього я нічого не маю! Далі, поки бабуся пішла до каси, почали приймати мене.
Прибігла подруга з грошима, зі словами:«Треба терміново відправити!» Робітниця приватбанку кинула мене пішла без черги в касу, де 5 людей стояло, і терміново заявила потрібно відправити кошти подрузі!
Касир кинув 5 людей черги і почав робити переказ коштів, тим часом я сижу чекаю поки робітниця наговориться зі знайомою! Прийшовши ло мене, тільки сіла в неї задзвонив телефон, почала вона хв 3 говорити по телефону! Я чекаю!
Я прочекала 25 хв поки мене відпустять не по прийнятним причинам!
потім ще 15 хв навязувала мені депозит!
Що за безпорядок??!

18 марта 2016, 20:33
Ну карту вам сделали новую а та карта с деньги так и заблокирована
18 марта 2016, 23:32
琚 灏
Данные карты имитируются согласно Постановлению НБУ № 705.
Ни каких денег на єтих карт НЕТ.

Все деньги находятся на счете к которому привязана карта.
Alina2222
Alina2222
18 марта 2016, 20:37
Так,її перевипустили, але все одно кошти зняти не можна!
18 марта 2016, 23:36
琚 灏
Вам ограничили операции с использованием єлектронніх платежных средств. Хоть 100 раз выпустите, а с использованием карт снять деньги не выйдет, пока банк не сделает обратное.
Платежная карта не единственный способ доступа к собственным средствам, заявления на снятия наличных (банк навряд ли их примет, что будет нарушение законодательства) и платежные документы Вам в помощь, правда Вам нужно знать № счета.
18 марта 2016, 21:03
Так ее перевустили и туда перевели деньги а снять их нельзя вот люди блин
19 марта 2016, 9:16
Шановний Автор!
Вибачте нас, будь ласка, за завдані Вам незручності.
Надішліть, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася, а також контактні дані, зазначивши посилання на відгук, щоб ми могли надати детальнішу
консультацію та вирішити питання, які виникли.
З повагою, ПриватБанк.