приват блокує рахунки підприємців ,фізчних осіб,приватних підприємств

servisplus 13 марта 2024, 18:30
Банк заблокував рахунки мої- фізичної особи, ФОП, підприємства.Цікаво те, що вони говорять що роблять моріторінг… Який…
Відкрив рахунки в цьому банку ще 2004 році …Брав драконівські кредити на закупівлю автобусів, вантажних авто …усе повіддавав та вижив.Жодних зауважень до моєї роботи, заробляючи свої прибутки, у банку не було.ВІЙНА, надважкий час, половина підприємств та підприємців позакривалися,інші на фронті деякі виїхали.Спасіння це людський ресурс та зброя тобто кошти на неї… А тут якийсь собі менеджер, по мені люди які підіграють ворогові -закривають та блокують рахунки…і стальвлять тебе перед фактом.
А, якщо вас позбавити коштів на 3 тижні і (до сьогодні ще не перерахували на рахунки які їм подав) …це переходить межі …недивлячись що мене позбавили ресурсу але ще є працівники …оборот коштів…Вихід -закриватися, розраховувати людей?
Це жах …
На основі якого моніторингу -це оперецій переліміт.Включіть мізки, в мене тіль програмка на перерахнок на збройні сили кидає за день від 5 до 10ти перерахунків.Ще щось робиться та купляється для різних потреб армії також, бо мізки є ще щось складати для воїнів…
ПИТАННЯ, КОЛИ ПЕРЕРАХУЮТЬ КОШТИ НА РАХУНОК ЯКИЙ ПОДАНИЙ???
13 марта 2024, 20:09
Вітаємо. Вже написали вам у особисті повідомлення, для того, аби уточнити ваші контактні дані та перевірити інформацію.

SergeyNina
SergeyNina
14 марта 2024, 0:24
Финансовый мониторинг. Вам повезло что не столкнулись с этим раньше. Они его могут проводить неделями и месяцами до полугода. Это требования нбу и их правила и за невыполнения их банку штраф будет и большой штраф

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / приват блокує рахунки підприємців ,фізчних осіб,приватних підприємств