Помилка в номері карти при перказі в Ощад

Rikas2020 19 июля 2023, 20:09
Мною був зроблений переказ на 7000 грн, на карту Ощаду, при цьому я помилився в одній цифрі при переказі в Приват24, звернувся у відділення, але там робити не знали що і при менеджері звонив до оператора, він повідомив що карта ощадна то в ощад і йдіть, ми нічим не допоможемо. Звернувся в Ощад, а там повідомили що гроші з інших банків без претензій не повертаємо, номер і пошту відділу претензій не дамо, звертайтесь в Приват, хай вони ініціюють запрос на повернення. Якесь замкнуте коло, виходить, що треба йти до поліції і писати скаргу, щоб зрушити ситуацію з місця. Не вірю що в країні я перший з такою ситуацією.
20 июля 2023, 10:02
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити деталі та допомогти розібратись.

19 июля 2023, 20:36
Да, приват должен сделать запрос на возврат и клиент ощада его подтвердить Но учитывая работу приложения ощада и то что оно не стоит у многих клиентов это будет трудно. Подсказываю — нереально вообще. Если вы ввели номер несуществующей карты то будет ошибка и через суппорт можно вернуть деньги. Если номер действующей карты и попадётся адекватный клиент ощада то суппорт привата может попробовать попросить его вернуть деньги вам вручную.
20 июля 2023, 16:24
Приват должен?) интересно это на чем обосновано?) потому что вы так хотите? Переводы п2п не оспариваются банками, эти вопросы решает сам отправитель получателям
21 июля 2023, 9:48
Якщо в пенсіонера гроші виманюють якісь шахраї то що банк їх просто дарує? Бо пішли не на його карту? Я не знаю отримувача, при переказі на карти інших банків він не вказується, Ощад сказав що поверне, при умові якщо сам банк звернеться і я так думаю що після трьох звернень кошти вони заблокували, бо в мене є ще і ощадний рахунок і я звертався як клієнт, з квитанцією і випискою. Мені ще порекомендували звернутись в нац.банк зі скаргою і в поліцію якщо ситуація не зрушиться.
22 июля 2023, 10:27
А до чого тут шахраї та пенсіонери? Людина свідому сама робила переказ та зробила помилку, то це її проблема. Ще раз перекази з карти на карту між банками не оскаржується через банк котрий надсилав гроші. Звертайтесь в ощад, тим паче ви їх клієнт. Надаєте квитанції і ощад знаходить отримувача і в нього питає про ДОЗВІЛ повернути гроші. 2-й варіант йдете в поліцію і там вже з ними пишете заяву на отримувача
16 августа 2023, 7:13
За інформацією філії - ----- обласного управління АТ «Ощадбанк» керуючим відділенням No----- здійснено вихідний дзвінок власнику платіжної картки (отримувачу), на яку було здійснено переказ, та повідомлено, що переказ було здійснено за помилково за значеним номером картки. Отримувач погодився на повернення коштів.
Резюмую, саме скарга в нац.банк зрушила ситуацію з місця і кошти повернули.
19 июля 2023, 20:37
Если карта ощада это чья то карта киянина или она неактивна деньги вернуть будет трудно.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Помилка в номері карти при перказі в Ощад