Визначення рахунку для здійснення видатковий операцій

Trubin1989 12 июля 2023, 7:43
Виконавець наклав арешт на рахунки, відразу ж того дня відправив постанову про визначення рахунку для здійснення видатковий операцій, банк отримав листа 6липня,7липня лист був зареєстрований, а грошима користуватися ще неможу.Чому ж так як накласти арешт потрібно 10хв, а для того, щоб користуватися цими 13 400 від 3 до 10? Сьогодні вже шостий день ви що спеціально тягнете до 10 днів, щоб як найдовше було? Я хвора людина на рахунок була зараховані соціальна допомога інваліду, я не можу собі купити ліки, в мене на руках маленька дитина,і я не можу зняти навіть пенсіїї.Знущання над людьми, це геноцид для простих людей.
12 июля 2023, 9:27
Вітаємо.
Приносимо вибачення за очікування. Обробка та виконання постанови про визначення поточного рахунку фізичної особи — боржника у банку для здійснення видаткових операцій проводиться у визначений термін (до 10 днів).

Arrow186
Arrow186
14 июля 2023, 14:24
Так в чому проблема не косячте до рівня арештів і буде вам щастя, і так рано чи пізно потрібно все повернути.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Визначення рахунку для здійснення видатковий операцій