В банку працюють некваліфіковані працівники.

Віктор Мельник 13 марта 2023, 10:14
Отделение по адресу: Винница, ул. Келецкая, 78-А
Я працював в Приватбанку, але мене відсторонили від виконання своїх посадових обов’язків на 9,5 місяців без причини та без будь яких пояснень. Я звертався до свого безпосереднього керівника та в головний офіс, але результату ніякого, на мої листи не відповідають або пишуть казна що, по телефону не хочуть спілкуватись. В решті решт мене звільнили за власним бажанням, хоча заяви на звільнення я не писав і ще повісили на мене борг. Ні зарплати ні лікарняних ні відпускних ніхто не виплатив, де взявся борг не кажуть. І це державний банк де мають виконувати Конституцію, Кодекс законів про працю і т.д. Нікому не порекомендую працювати в такому банку.
21 марта 2023, 18:11
Вікторе, дякуємо за залишений відгук.

Ми не можемо надати Вам детальну відповідь в рамках коментаря на цьому ресурсі, так
як це призведе до розкриття додаткових персональних даних, допустити чого ми не можемо.
Поміж тим, ми детально перевірили надану Вами у повідомленні інформацію, та хочемо
повідомити, що вона не відповідає дійсності. Документів про відсторонення від роботи за весь
період Вашої роботи в Банку не було виявлено. Відповідні заяви про звільнення за власним бажанням наявні в Банку.

Жодного боргу перед Банком також не було і немає та був проведений повний розрахунок при звільненні.

У разі, якщо бажаєте отримати більше інформації з порушеного питання, Ви завжди
можете звернутися до Банку через офіційні канали комунікації.

MykolaA
MykolaA
13 марта 2023, 10:24
Гарна казочка для бабусь на лавці.
Якщо афтар вживає такі слова:
«Конституцію, Кодекс законів про працю і т.д.» — то мав би знати про такі терміни як «суд» та «позовна заява». Але в опусі про це ні слова.
StarFighter27
StarFighter27
13 марта 2023, 11:20
Эти сказки Вы можете рассказать своим родным и друзьям.

В банке не отстраняют от работы на пол года или на год. Возможно на Вас повесили возмещение недостачи
SergeyNina
SergeyNina
13 марта 2023, 14:57
Судитесь. Но сначала нужно понять в чем причина отстранения от работы

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / В банку працюють некваліфіковані працівники.