Робота персоналу

Сьогодні, 27.01.2023р намагалась скористатися банкоматом приватбанку в м.Новодністровськ Чернівецької області. Намагалась зняти готівку з карти іншого банку. В той час, як я виставила карту в картоприймач, робітники приватбанку вимкнули банкомат для технічного обслуговування. Стався збій і карту банкомат вилучив. Я попросила фахівців, які виконували роботи, повернути карту. Мені порадили дзвонити 3700. Після півгодинного танцювання на морозі в спробах пояснити ситуацію голосовому помічникові (як вимкнути це непорозуміння?), я зрозуміла, що нічого той дзвінок не вирішить. Зайшла в банк до операторів, мені сказали, що карту утилізували. Карта іншого банку, утілизована через те, що працівники вимкнули банкомат. Перевипуск карти 10 робочих днів, найближче відділення банку -200км від Новодністровська. Тепер я змушена витратити день відпустки і 500грн на дорогу, ще й чекати 10 днів. Жах, а не обслуговування
27 января 2023, 16:07
Перепрошуємо за незручності. Ми звернулись в приватному повідомленні для уточнення додаткової інформації за ситуацією.