Внесені кошти через термінал так і не зарахували!

LMDem 19 ноября 2022, 23:45
Отделение по адресу: Винница, ул. Келецкая, 78-В
Просто жах! Довіри вже немає такому «народному» банку. Не очікувала цього, чесно кажучи, від Приватбанку.

Поповнювала власну картку через термінал самообслуговування. Та внесені кошти так і не побачила через якусь технічну несправність, яка з’явилася після того, як всі купюри вже були в терміналі.

Всі спроби якось виправити цю ситуацію з допомогою операторів нічого не дали. Єдине, що отримала у відповідь на звернення:
«За наданими даними операцію не знайдено. Подайте, заявку повторно.» Подавала ще раз. Але, як я зрозуміла, насправді нічого я не зможу повернути :(

Крім цього всього, щоб додзвонитися до реального оператора, потрібно ПРИМУСОВО слухати і спілкуватися з віртуальним помічником, який десять раз буде говорити та запитувати одне і теж!!! Просто марна трата часу і нервів.

Як виявилося, таке тепер часто трапляється, не у мене однієї ця проблема виникла. Просто чудово, в такий важкий час ще людей грабувати…
20 ноября 2022, 10:03
Доброго ранку!
Як бачимо, згадані вами заявки були подані по різним пристроям. Якщо заявка подана не по тому терміналу, в якому проводилась операція, вона буде відхилена, адже в такому випадку готівка була внесена в інший термінал і по зазначеному в заявці терміналу не буде знайдено вашої операції. Ми передали інформацію колегам для розгляду питання. З вами додатково зв'яжуться.

SergeyNina
SergeyNina
20 ноября 2022, 7:30
Вероятнее всего вы неверно ввели номер терминала в запросе . На терминале на экране есть номер терминала его желательно было сообщить поддержке, а не адрес терминала . Если вы ввели номер карты или вставили карту и начали вносить наличные то у терминала будут данные что вы это делали. Может вы ошиблись со временем
20 ноября 2022, 12:33
Здравствуйте. Спасибо большое за ответ. В том то и дело, что пополняла, вставив свою карту. Терминал ее идентифицировал. А точное время я не могу сказать. Сказала примерное +/- 15 мин. То, что деньги не зачислены, я через два дня увидела. Просто нереально запоминать время всех своих действий за день.
20 ноября 2022, 12:26
Зв’язуйтесь. В торговому центрі, де вносились кошти кілька терміналів один біля одного. Там завжди багато людей. Який звільнився, через той в поповнювала, навіть не запам’ятовувала. Те, що гроші не зарахувались, помітила через 2 дні. У мене в думках навіть не було, що поповнення не прийде. І що мені потрібно навіть номер терміналу знати, щоб заявку на повернення подавати. Не вірю, що ви не можете 2 термінали перевірити. Коли банку навіть копійки не доплатиш, то це відразу все прослідковується. А сотні гривень не можете знайти?! Дякую, що передали на розгляд. Але, результату, відчуваю, як не було, так і не буде.
mlp711141
mlp711141
21 ноября 2022, 0:52
Искренне вам сочувствую…
Не стоило вам доверять этому горе-банку…

USD 40.4 41

USD 40.4 41
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Внесені кошти через термінал так і не зарахували!