Вигнали на вулицю під час повітряної тривоги та скидання ракет на Дніпро

UserDnipro 29 июня 2022, 20:08
Отделение по адресу: Днепр, пр-т Мира, 18
Учора, 28.06.2022, під час повітряної тривоги, саме тоді коли по Дніпру вдарили ракетами, вигнали на вулицю з відділення на Лівобережному-3, м.Дніпро. Мені 70 років і я не можу фізично добігти додому під час повітряної тривоги. Це дуже нелюдяно так вчиняти. Зі мною у відділенні також були інші люди, в тому числі пенсійного віку та матусі з маленькими дітьми.
30 июня 2022, 10:52
Безпека наших клієнтів та співробітників — понад усе. У випадку, якщо лунає сигнал повітряної тривоги —необхідно відразу пройти в укриття. Жоден працівник чи клієнт не може перебувати у приміщенні, доки триває тривога.
Не забувайте, що у нас цілодобово працюють дистанційні канали підтримки (чат-онлайн чи за номером 3700 ), де вам, також, завжди з радістю допоможуть та підкажуть.
Сподіваємося на ваше розуміння.
З повагою, ПриватБанк.

29 июня 2022, 21:01
А это они умышленно подвергают опасности своих клиентов. Вот поэтому этот банк и есть террористическая организация.
29 июня 2022, 22:29
Ага, в банке ведь убежище которые поможет отракеты. По секрету только убежище и то, завалит, но шанс выжить будет
OkeyDoki
OkeyDoki
30 июня 2022, 6:59
Отделение банка не является укрытием. И не надо давить на жалость. Во время тревоги все должны идти в укрытые. Вот вас туда и отправили
30 июня 2022, 14:58
Там не было никакого укрытия. Их послали на 3 весёлых буквы.
1 июля 2022, 5:48
Вы видели что происходит при попадании ракеты в дом? Видимо нет, то посмотрите тот же Николаев например, видео от Кима. Ума палата понять что отд не Есть укрытием от РСЗО или арт обстрела, более того это забота
1 июля 2022, 5:48
Забота не банка о том где рядом есть убежище
3 июля 2022, 13:06
Конечно у банка вообще нет забот, поэтому просто выгнали своих клиентов, и сказали им, что это их заботы.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Вигнали на вулицю під час повітряної тривоги та скидання ракет на Дніпро