як забрати гроші? як додзвонитися до живого оператора?

engpoetry 22 февраля 2022, 13:01
Отделение по адресу: Николаев, ул. Театральная, 51
22 02 2022 звернулась до консультанта Остринської (так вона представилась, коли я її запитала, але на бейджику було написано тільки ім'я «Алла») Миколаївського відділення ПриватБанку, щоб забрати валютні кошти новими купюрами. Мені відповіли, що нових купюр немає і запропонували звернутися за номером 3700 для з’ясування цього питання. Три рази я прослухала не потрібну мені інформацію, тиснула на різні цифри, як порадила Остринська, коли я попросила її навчити мене як додзвонитися до живого оператора, тому, що вважаю, що її робота полягає у тому, щоб зробити спілкування клієнта з банком як мога зручніше, але нічого так і не відбулось — зв’язатися з оператором за цим номером мені не вдалось, я тільки змарнувала час. Більш того, мені було запропоновано ходити по різних відділеннях банку на випадок, що мені все-таки поталанить і я заберу свої гроші.
Прошу відповісти на наступні питання:
1. як додзвонитися до живого оператора, не марнуючи час на непотрібну інформацію?
2. навіщо мені валютна картка, якщо я не можу нею користуватися?
22 февраля 2022, 13:48
В обігу знаходяться купюри доларів США, починаючи з 1928 року емісії, але критерієм якості є не рік випуску, а стан купюри: ступінь забруднення, наявність надривів, збереження елементів захисту та інше. В наших відділеннях усі банкноти проходять ретельну перевірку, тому усі купюри відповідають стандартам якості.
Ви можете звернутися до підтримки банку за будь-яким доступним каналом, що вказано на сайті: https://privatbank.ua. Для підключення оператора телефонної лінії — необхідно натиснути відповідну цифру, яку вам пропонує меню (зазвичай, це цифра 0). Якщо після цього в меню не буде озвучено питання, яке вас цікавить — для з’єднання з оператором потрібно натискати на решітку.
У випадку, якщо у вас є додаткові запитання — напишіть, будь ласка, нам в приватні повідомлення. Будемо раді допомогти!

22 февраля 2022, 14:05
Почему не можете то? Можете, но только не вы, а банк выбирает какие купюры будут при выдаче
Дмитрий Заиченко
Дмитрий Заиченко
22 февраля 2022, 17:52
Только тогда уж не банк, а нацбанк. Ибо без нацбанка — банк как бы тоже ничего выбрать не модет
22 февраля 2022, 16:19
Прошу надати інформацію щодо наявності нових купюр у Миколаївських відділеннях Приватбанку з метою економії мого часу, тому що старі купюри нікому не потрібні
22 февраля 2022, 21:39
Никто такого не говорит
efess
efess
23 февраля 2022, 18:18
Так не говорят,конечно).просто стараются их не брать при любой возможности
22 февраля 2022, 16:28
Маю на увазі купюри нового зразку із фіолетовою смугою
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
22 февраля 2022, 17:16
«В обігу знаходяться купюри доларів США, починаючи з 1928 року…» — писарь забыл упомянуть, что это во всем мире так… Кроме Украины. :)
ccc2013
ccc2013
23 февраля 2022, 13:39
В реальности старые купюры никто из банков старается не принимать .К любому пятнышку прицепятся и откажут.И вы тут ничего не сделаете (((

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / як забрати гроші? як додзвонитися до живого оператора?