Не прийняли дрібні монети на обмін

silic 23 декабря 2020, 17:40
Отделение по адресу: Киев, пр-т Правды, 35
Сьогодні(23.12.2020) звернувся до відділення 66, що в місті Києві, Проспект Правди 35 щодо обміну дрібних монет на більший номіла, або просто поповнити ними картку. На що отримав відмову, так як зараз в касі вже переліміт дрібних грошей.
Я запитав чим регулююється цей переліміт. Як я розумію має бути якесь внутрішнє розпорядження банку з номером та від якогось числа. Але навіть керівник віділення, що знаходився в залі, не зміг повідомити мені яким саме документом регулююється обмін дрібних монет.
В мене склалося враження, що просто касиру незручно отримувати дрібні монети(мабуть він зобов’язаний їх перерахувати), тому і був придуманий переліміт.
Прийняти скаргу від мене ніхто не бажав — воно і зрозуміло.
Дзвоніть на 3700 і все ;)
Дуже хочеться дізнатися чи дійсно є якісь розпорядження по прийняттю дрібних монет у відділеннях Приватбанку.
23 декабря 2020, 18:13
Добрий вечір!
У касах ПриватБанку приймаються монети національної валюти в сумі до 200 гривень на день на одного клієнта. На жаль, касир не може прийняти монети в більшій сумі в зв´язку з тим, що у нього немає місця для зберігання монет.
Проте, є спеціалізовані відділення, які приймають монети без обмежень в сумі (але з урахуванням фізичного об´єму касового сховища — не більше 5 кг).
Ми звернулись до вас приватним повідомленням для уточнення деталей, щоб перевірити ваш сигнал.

23 декабря 2020, 19:20
В мене було монет на 78 гривень… Про що я звісно повідомив.
23 декабря 2020, 19:28
Значит до вас кто-то уже успел затарить отделение Привата мелкими монетами.

Кстати, супермаркеты принимают монеты при оплате товара, кондукторы принимают монеты при оплате проезда,
на рынках тоже принимают монеты при оплате товара, но в небольших количествах.

В чём проблема за неделю потратить все свои монеты в сумме 78 гривен и не парить мозги кассирам банков…
23 декабря 2020, 20:56
Що мені робити з моїми 87 гривнями я сам розберуся.
Мені потрібно здати монети 1, 2, 5, 25 копійок і їх вже не беруть в магазинах.
При чому тут «хтось встиг раніше»?
Я порушив якийся ліміт? Ні, в мене до 200 гривень.
Фізичний об'єм касового сховища 5 кг, якщо взяти, наприклад, монетами по 50 копійок, то це 600 грн. Тобто всього 3 людини…

Jokets
Jokets
24 декабря 2020, 8:04
Эм… Написано что отд физически может принять до 5 кг монет. 5 кг вообще-то *** не мало и вопрос то не к вам будто вы привысили, а в банке заполнено все и так монетами. Пройдите в другой день, зачем из мухм слона делать
ValeryN
ValeryN
24 декабря 2020, 18:17
5 кг монет, це невеличкий пакетик, як може у банку бути все заповнене монетами, при такому об'ємі? Тим паче виведені з обігу монети, вони зобов’язані обмінювати протягом 3-х років, без жодних нарікань, для цього їх уповноважив НБУ.
25 декабря 2020, 14:14
«5 кг монет, це невеличкий пакетик»

Деньги в отделениях банков в нерабочее время хранятся в сейфе и его внутренний объём достаточно сильно ограничен, а ведь там кроме мешочков с металлическими монетами хранятся и пачки бумажных купюр и печати и другие материальные ценности, например юбилейные и подарочные монеты и банковское золото. Частенько в том же сейфе хранят и печать отделения и штампы кассиров и т. д. и т. п.

«вони зобов’язані обмінювати протягом 3-х років»

Я бы рекомендовал ТСу, как вариант, в первый рабочий день сходить в управление НБУ и поменять там — ведь именно НБУ эмитент всех этих монет, которые он так долго собирал, чтобы потом устроить себе головняк…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Не прийняли дрібні монети на обмін