Довідка про рух по депозиту

Hichkok 23 декабря 2020, 14:28
Отделение по адресу: Львов, ул. Научная, 49-А
Не знаю чи то людська неуважність чи що з вами таке діється, але я вас би там всіх до бісової матері позвільняла.
Замовила я довідку нестандартну про рух коштів по депозиту. Депозити в мене там всі закриті, але оскільки я там депозити тримала 8 років, мені потрібно було витягнути ці відомості. Перше з чим я стикнулась, це те, що вони не годні були прив’зати ту довідку до картки(депозит то ж закритий). По-друге, як сказав мені потім хлопчик по телефоні, що довідки англійскьою вони зараз не роблять, бо багато людей просять саме англійскьою довідку, їм їм бачте багато роботи. І мені порекомендували звернутись в бюро перекладів.Вау, браво, а то я вже сиджу і думаю, що далі з тим робити.
НУ прийшла наступного дня ту горе-довідку забрати, а ваша працівниця на мене круглі очки і питається, чого це я до їхнього відділеня приперлась, довідку в іншому відділені потрібно забрати. Виявляється, що працівниця, яка мені довідку замовляла, була на якісь ротації, і насправді ця працівниця закріплена за іншим відділенням. Ок, я замовила ще раз довідку. І тут дзвонить мені хлопчина і впевпнено каже, що я собі придумала, і що я насправді довідку в іншому відділені замовляла. Сказав він мені, щоб я йшла у то відділеня(вже втретє) і брала довідку там.
Я почала вимагати, щоб її переробили, на що мені сказали, а шо вам вашшшкоооо піти в інше відділення?
Ви що там курите?
І я ще за то маю 100 грн платити? Ви блін що хочете нормальну країну, але поводитесь як рагулі?
Банк, вам просто -1, якщо така оцінка би була.
23 декабря 2020, 15:37
Перепрошуємо за ситуацію, що сталась.
Вже перевіряємо інформацію за вашим питанням. Додатково зв'яжемось з вами за результатом.

23 декабря 2020, 17:21
Насколько знаю в Украине документация как и государственной язык- украинский. А значит справки на английском это ваша прихоть ничем не обоснованная, вам надо вы и переводите этот логично же
Sasha33
На почту бесплатная, емейл
Hichkok
Hichkok
12 января 2021, 9:37
Та ні, не «прихоть». Банк раніше таку послугу надавав, але через багато охочих, не справлявся, тому не перекладає тепер. Послуга платна. І як це не обгрунтована, звісно, що обгрунтована.