Don't worry, be happy!

Весельчак У 29 декабря 2016, 14:56
Чего б вам сегодня написать такое. НБУ продолжает продавать валюту. Сегодня почти 60 лимонов. Пишут, что какие-то там нескладушки с выручкой экспортёров, но мы-то знаем, что покупает Приват, чтобы выдать зелень людям. Вроде всё тихо, спокойно. Подходит очередь, забираешь свои кровные. И радуешься. Конечно есть очередь на выдачу, тем более, если больше 250+, то точно придётся ещё раз прийти в банк, а может и не раз. Но система работает, в противном случае уже б ввели ограничение на выдачу валюты в пределах, например, 100 долларов в день. И вот тогда мы бы увидели сотни людей в отделениях. Ничего этого нет. А очередь на выдачу? Рассосётся! Мыслите позитивно.

29 декабря 2016, 16:29
Будемо надіятися, що так воно і є, тому що 4 раз замовляти валюту моя душа не витримає, піду за поліцаєм
29 декабря 2016, 16:34
Рекорд форума — 7 ходок. От некой Илоны.
29 декабря 2016, 16:37
Не знаю як в неї так вийшло, мені ще ніразу на наступний день система, тіпа, не дозволяла замовити. 26 прийшов, сказали на 30. А місяць ходити по відділеннях і чекати манни небесної гордість, яка не яка, але недозволяє
30 декабря 2016, 12:14
Слежу за Вашими комментами. Со всем согласна
30 декабря 2016, 16:11
Забрав з 3 разу готівку з рахунку, 1300. З одного боку добре, а з іншого, якщо так кожного разу по 3 рази бігати в банк — не знаю, для мене це ненормально, нелюблю відчувати себе скотом, але чомусь у нас так заведено, побільше труднощів, ідіотизму різного роду…
30 декабря 2016, 18:01
Ну итоговый результат-то вас порадовал?:)
30 декабря 2016, 18:52
Для мене це не велика сума, щоб прям радіти аа а живемо далі урааа. Не люблю коли людей наябують і заставляють ходити випрошувати свої ж кошти, а враховуючи загальну ситуацію з приватбанком, коли всі українці щей заплатять за борги коломийського, чесно, взяв гроші з рахунку, на тому і все. А на форум написав, не із великої радості, а як і обіцяв, повідомити про процес.