ВХОД
Вернуться
27707335
Dani Njasha
Зарегистрирован:
26 декабря 2016

Последний раз был на сайте:
25 февраля 2017 в 18:51
Просмотров профиля:
Сегодня: 0
Всего: 338

Dani Njasha

Пол:
мужской
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
14 февраля 2017, 13:13
# Активы Дельта Банка обесценились в три раза
Qwerty1999, 50 млрд. в рік ніхто просто так втрачати нехоче
+8
13 февраля 2017, 21:06
# Активы Дельта Банка обесценились в три раза
Приватбанк, дельтабанк, михайлівський, банк україна. Та наша держава просто клад для таких оборудок, ніякої відповідальності, гроші розпиляли, все шитокрито. Недивно що путін так сюди добивається, не країна а казка. Лежиш на печі, нічого не робиш, а тобі в кармашку грошики падають.
0
13 февраля 2017, 19:09
# Сюрпризы от Аpple согревают душу инвесторов
І ці люди свято думають, що вони його купують тому що він захищений, ніколи не висне і що цей продукт вершина всього що їм потрібно. А по суті айфон це діра не краще будь-якої іншої системи, ніколи не висне тому що фіг на нього що поставиш нормально бо система живе у своєму власному світі, а ще думають що в нього якісне обладнання, хоча вони нічого самі не виробляють. Тому все це результат звичайного маркетингу, коли товар «впарюють» людям, котрі мало що соображають в техніці і керуються стадними інстиктами.
0
10 февраля 2017, 15:33
# Сюрпризы от Аpple согревают душу инвесторов
Деякі з цих історій просто такий вид маркетингу. Також ви могли помітити, що в деяких фільмах студенти відкривають ноутбуки і у всіх еппл, тільки десь один якийсь чорний. Або світять своїм айфоном на весь екран і створюють враження популярності. Я особисто не вважаю продукцію еппл такою, що вартує на 50-100% більше за інші продукти. Більше того, гнучкість їх систем близька до 0 і зарахунок цього створюється ілюзія швидкості і надійності. Інша справа, якщо б системи іос чи мака осх були такі ж гнучкі і ще й надійні, тоді ціну можна було б виправдати хоч якось. А так, звичайний продукт із завищеною самооцінкою
0
10 февраля 2017, 12:06
# Сюрпризы от Аpple согревают душу инвесторов
Тим що їх продукція не вартує тих грошей. А люди платять, тому що вважають їх продукти хорошими, а себе особливими, тому що маркетологи їм внушили, що продукт ідеальний, хоча це і близько не так.
0
6 февраля 2017, 12:24
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
У мене немає проблем як і обурення. Але у вас схоже воно присутнє, оскільки вам наступили на болючий мозольчик і аргументи вже значення немають і обгрунтувати ціну на продукт ви невзмозі причому кожного разу звинувачуєте мене в тому, що я нехочу закінчити тему, хоча вас ніхто не змушував ні відповідати ні далі продовжувати писати.
0
6 февраля 2017, 09:38
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
Я говорив, що за менші гроші можна знайти ноутбук із кращими характеристиками. Так у світі склалося, що чим краще і більше обладнання тим більше ціна. Або чим менша вага з тим самим обладнанням, тим вища ціна продукту. Відсутність обладнання неможе продукувати вищу ціну, це не є покращення характеристики Вага.
Тепер, зрівняємо характеристики
— Відео. Мак 2880x1800, зен (3840x2160) Ultra HD 4K. Сама відеоплата по бенчмарку оцінка Мак 6,5, Зен 7(http://gpuboss.com/gpus/Radeon-Pro-455-vs-GeForce-GTX-960M)
— Батарея(оцінка не в годинах, а в ємності, в годинах роботи такої оцінки просто немає). Зен 96 Вт.г, Мак 76 Вт. г.
— Сенсорний! екран + кардрідер.
— Вага Мак 1.83, зен 2.27
— Ціна. Мак 3200 дол, зен 1900 дол.
— Інші характеристики ідентичні
Для мене вже давно тема закрита, а ви вчепилися до ваги і звинувачуєте мене у незмозі відповісти за свої слова. Стів Джобс би вами гордився :)
0
5 февраля 2017, 23:10
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
Ви задали критерії ніби це еталон. Конфігурацій і потреб тисячі. Є менше вага, але в чомусь гірше обладнання, десь більше десь менше. Але мова у нас була не про те, а про цінове обгрунтування техніки еппл і на прикладі того ж зенбука, конфігурація якого ВЗАГАЛЬНОМУ краща за мак, вартує на 40% менше. Якщо б в зенбуку зменшити ємність, забрати порти, сенсорний екран, вага і розміри були б ідентичні, а може і менші та і ціна ще меншою. Тому переконуйте себе скільки завгодно, а я буду реалістом — ціна невиправдано висока. Є така історія, як чоловік продавав пиріжки і одного разу біля нього став ще один і продавав ті ж пиріжки тільки на 10 коп. нижче. Бізнес першого скотився в УГ і як думаєте, що він придумав? Думаю догадалися, він вдвіччі підняв ціну і всі почали купувати знов у нього, бо думали що раз така ціна, значить вони кращі. Таким самим шляхом пішла компанія еппл. Хочете купувати тіж пиріжки за тридорого ваше право. Моє право сказати що вони маніпулятори свідомістю і їх продукція стільки невартує.
0
5 февраля 2017, 19:04
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
Тобто макбук кращий тому що він легший і менший?
0
5 февраля 2017, 15:08
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
«але зараз вже визнаєте, що це непроста справа»
ви що знущаєтеся? Зенбук що вам привів як приклад має кращу конфігурацію: більша ємність батареї на 40%, краще відео, кращий дисплей + сенсор, кардрідер при чому із ціною на 1000 з гаком доларів менше, а ви пишите про те що я щось визнав. Це як зрівняти бмв зі всіма фішками і голу шкоду супер б і казати, де ще знайдеш таку машину, де нічого немає і важить менше чим бмв. Ну смішно. Ви мабуть неуважно читаєте мої повідомлення, через те що хочете виправдати свою покупку за такі гроші, неможе ж такого бути, щоб мене охлабучили. Повірте вас, мене на… ли маркетолог стів джобс. Навіть вже розбирали айфони, макбуки і доводили, що вища ціна нічим необгрунтована. Мене досить часто пробують втягнути у різні сіткові маркетинги, пропонували одного разу підписатися на один сервіс типу ютуб, тільки що там збоку немає схожих відео, і ціна входу всього-навсього 300 дол. А перед тим показали відео-пропаганду, як чуваки завдяки цьому заробили багато грошей, як покинули інститути, їздять на дорогих іномарках, а всі хто задіяні в цьому мироприємстві піддакували із задоволеним виразом обличчя, так ніби Бога за бороду вхопили і показують нам шлях до раю.
0
5 февраля 2017, 11:27
# Киберполиция рассказала, как защитить Android-устройство от вирусов
Мабуть ви не знаєте, що еппл така ж сама діра як і андроід
0
5 февраля 2017, 11:02
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
«які цінують легку вагу і готові за це переплатити.» весь комізм у тому, що ця легка вага через відсутність кардрідера, езернет порта та інших речей. Тобто у вас немає опцій, але ви за це ще і готові переплатити :), та і не просто переплатити, а віддати на 1-1,5 тис. дол. більше.

Я не буду займатися пошуком, всилу того, що потрібно шукати буки із обмеженою функціональністю, а це справа невдячна, незнаю хто із виробників таким страждає крім аппла.
0
4 февраля 2017, 21:35
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
Може бути, я вже точно не пам«ятаю рік, навіть якщо чесно конфігурацію не пам»ятаю, купив коли був в Лондоні. З тих пір було декілька ноутів тому хронологія дещо підводить

400 гр. за більшу ємність, більше системних опцій це -справедлива жертва. Еппл вирізавши все, тим самим зменшивши вагу нічого геніального не придумав. Як я вже писав, якщо вам неважлива наявність портів та слотів, а менша вага, так беріть мак, якщо ця система вас так влаштовує. Я б її вже не взяв, навіть якщо б ціна була менша за віндозну.

0
4 февраля 2017, 11:17
# Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
Мабуть ви оглянули модель із сенсорним екраном. Якщо я правильно пам«ятаю, асус пропонує два види без і з сенсорним екраном. Я не знаю хто вам розповів про 10 год., чомусь думаю знову ж таки піар від аппл. В 2011 купив новий макбук ретіна, 128 ссд, 16 озу. Якщо зменшував яскравість екрану до мінімуму, було б 5 годин, але так працювати — пекло.

Я не розумію, чому вам потрібно саме 1,8 кк, 400 гр. це практично не відчутно, але за менші гроші(- більше тисячі доларів), ви отримуєте більше і потужніше обладнання. Чому вам так критично 10 годин без підзарядки працювати, ви кожен день на роботу за океан літаєте?
Страницы: 123456
×