27707335
Dani Njasha
Зарегистрирован:
26 декабря 2016

Последний раз был на сайте:
20 сентября 2017 в 23:53
Просмотров профиля:
Сегодня: 1
Всего: 1047

Dani Njasha

Пол:
мужской
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
0
14 сентября 2017, 22:14
# НБУ выходит на межбанк
Він витягнув Грузію з великої-великої Ж, і зробив це для США??.. У вас там зовсім печаль в голові? Але якщо підлі плани США полягають у тому, щоб різко підняти рівень життя людей і самої країни, ну то і фіг з ним, якось всі ці злі козні я переживу
0
14 сентября 2017, 21:25
# НБУ выходит на межбанк
Ну от я і кажу, совковий менталітет. Не потрібно протестувати, прийде путін, ніхто нам не допоможе, буде все погано і таке бла бла бла. Армія у нас не була деморалізована, її просто не було, а те що було, спало. Якщо на вулиці вийдуть міліони з вимогою оголосити перевибори, ніяких бійок не буде, все блокується, перекривається дихалка і ніхто не посміє розігнати, тому що знають, є люди котрі пройшли війну і миттєво отримають відповідь. Тільки росіяни відкрито переступлять кордон, почнеться дуже велика війна, з великими жертвами. А як відреагують на це США і ЄС, думаю буде не тільки стурбованість, тому що всі вже підготувалися, чого не було в 2014.

0
14 сентября 2017, 16:44
# НБУ выходит на межбанк
Такої влади країна точно не переживе. Для чого боятися протестів, скільки ще цей совковий менталітет буде супроводжувати Україну?
0
14 сентября 2017, 14:04
# НБУ выходит на межбанк
Не факт, через пару тижнів Саакашвілі прийде скидати поросьонка, долар може гарно бабахнути.
0
13 сентября 2017, 18:18
# Цены на автогаз опустились еще на 14 копеек
Подякуємо барину мідведчуку за таку милість
+31
11 сентября 2017, 20:04
# Валютный рынок: доллар нехотя отступает
Це не проблема, це реальність
+15
6 сентября 2017, 20:17
# Чего хотят люди на еврономерах
Автор так бідкається, що не буде як школи будувати. А найвищий рівень корупції його чомусь не хвилює. Влада хоче за рахунок громадян свої проблеми вирішити, і все вкрасти і ніби ось ми щось та і робимо.
0
6 сентября 2017, 17:31
# Валютный рынок: Нацбанку не позавидуешь
А в Грузії що, був локальний пакет реформ? За часів Саакашвілі, ВВП Грузії виросло в 4 рази, відбудовані цілі міста, дороги, школи, лікарні. Реформував медецини, освіту, мітницю, міліцію, забрав 90% регуляцій, скоротив чиновницький апарат і т.д. і т.п. І це в той час, коли росія оголосила повне ембарго на все грузинське. Те що він програв путіну війну єдиний його мінус і путін пішов на Грузію тільки тому, що дуже успішно Міхо проводив реформи і потрібно було збити потяг до цього і повернути у «правильне» русло. Якщо б не США, то його би винесли, це факт, але те що він безстрашно накинувася на Росію, тільки підкреслює те, що він не балабол і популіст, як ви виражаєтеся. Якщо б С був президентом України, то путіна вже би винесли вперед ногами. Мене захоплює те, що людина проробила великий об"єм робіт, а ви говорите, що от мовляв там не рай. Як то кажуть пестіди не мішки носити, можна говорити гасла, що самі справимося, тільки щось ніхто не зміг зробити хоча би 1% з того, що зробив саакашвілі, а Україна все більше і більше заглиблюється в велику велику ЖЖ
0
6 сентября 2017, 13:40
# Валютный рынок: Нацбанку не позавидуешь
На 27 він не зупинеться. З країни виводять валюту. Схема така. Крадуть гривні, потрібно вивести валюту за кордон, а значить потрібен кредит. МВФ каже давайте ліс або ще щось. Наші ок, базара нєма. На закон про ліс. Давай бабоси. Отримали бабоси, зразу скупили всі долАри, вивели в офшор. Тому курс долара буде рости до безкінечності, поки не прийде саакашвілі, і не запустить реформи. Тоді буде баланс, а гривня зміцнюватися. Ось тому вони і відчайдушно проводять аукціони, котрі гасять пожежу на 1кв. метрі, а через пару секунд вогонь і знову там.
+32
6 сентября 2017, 12:24
# Валютный рынок: Нацбанку не позавидуешь
Все як в анекдоті про їжака і кактус. От так і наші люди, замість того, щоб вибрати нормальних політиків, як гриценко, саакашвілі, вибирають телевізором і страхом. Вкидається мулька, що от той не прохідний, краще голосувати от за того, бо прийде тойто і все, наш рагуль ведеться. А потім дивується, чому гривня скаче і її не стабілізують. І не розуміє рагуль, що немає чим ту гривню стримати, бо країна в Ж, ті кого обирають, безбожно крадуть, і їм плювати, що буде завтра, тільки увірвати шмат, і втекти десь в іспанію.
0
4 сентября 2017, 19:57
# Продажи электромобилей и гибридов в Европе выросли на 41%
Дякую за лінк. Якщо дійсно все так, то чудово. Але аккум. тесла дещо відрізняється, він втрачає 10-15% ємності за 200к пробігу, а не за 20, як на ліф.
0
3 сентября 2017, 15:13
# Продажи электромобилей и гибридов в Европе выросли на 41%
Якщо чесно слабо віриться. Диллеру потрібно продати б.у., може багато чого наговорити ). Хоча сперечатися не буду, досвіду з такими речами не мав, тільки чув що всі в один голос стверджують нова батарейка 15к.

0
3 сентября 2017, 14:33
# Продажи электромобилей и гибридов в Европе выросли на 41%
На рахунок пробігу не впевнений, от вже років 10 нічого нового придумати не можуть і так виглядає, що вперлись в потолок. Але можна побавитися зі швидкістю зарядки. Якщо доведуть до 30 хв. зарядку 85квт батареї і на кожну заправку поставлять суперчарджі, це остаточно зламає хребет бензиновим двигунам. Хоча і зараз можна навіть в Україні подорожувати на тесла, але доведеться заморочитися.

Бензинові не будуть знижуватися, а поступово вмирати і навіть виростуть у ціні, поки взагалі не зникнуть.

Приблизно на 100 тис. пробігу 5-9 тис. дол. взалежності від двигуна. + 1000 на масла, фільтри, свічки, роліки, ремні і страх, що твій двигун завернеться від конструктивного дефекту, що зараз відбувається масово. Вигода очевидна. Тільки якщо у тебе тесла, де батарею можна поблоково відновити. Якщо це ліф із 160 км пробігу, то через 100к пробігу це 120-130км, а в реальності і того 100км. А нова батарейка, на сьогоднішній день вартує 15 тис. дол. Тому тут навпаки, перевитрата. Надія, що Маск добудує свій завод і ціна аккумів впаде в 2-3 рази, ось тоді економія буде для всіх видів ЕМ.
0
3 сентября 2017, 10:26
# Продажи электромобилей и гибридов в Европе выросли на 41%
Навіть в 35к це досить висока ціна для автомобіля і наближається до якого преміуму. Хоча це не 100 і більш-менш з середнім достатком вже може дозволити собі цей автомобіль. А бюджетний в моєму розумінні до 20к.

Renault ZOE — це швидше смарт і не конкурент для тесла.

До списку можна добавити шевроле волт. І ціна в нього якщо не помиляюся навіть вище. Як на мене, зі всіх них тесла виглядає найкраще, хоча і недоступна нам поки що. А взагалі, моя суб«ктивна думка, ЕМ за 3-4 роки вартуватимуть на 30-40% менше, а кількість супер чарджерів зросте і нас чекає цікаве майбутнє, якщо не буде ядерної війни
0
2 сентября 2017, 22:25
# Продажи электромобилей и гибридов в Европе выросли на 41%
Взагалі то ціна приктично одинакова.
Страницы: 123456