27707335
Dani Njasha
Зарегистрирован:
26 декабря 2016

Последний раз был на сайте:
21 июля 2017 в 18:13
Просмотров профиля:
Сегодня: 4
Всего: 827

Dani Njasha

Пол:
мужской
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия
+11
9 июня 2017, 18:36
# Фото дня. Четыре миллиона долларов наличкой в одной сумке
Мда, а поліція матьора стала, жаль тільки прикриває не народ, а хто більше платить
0
9 июня 2017, 11:02
# Открытие межбанка: евро подешевел на 7 копеек
Дивно, а в мене показує на 30 коп. падіння.
0
8 июня 2017, 10:47
# Маск показал изображения новой модели Tesla. Фото
Ілон Маск показав ще один цвях для домовини рф
0
2 июня 2017, 10:06
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
Якщо є підтримка народу, винести далеко не просто, тим більше, такого як Гриценко, хоча він не такий «гарячий» і готовий до дій, як Саакашвілі, але в кашу собі наплювати не дасть. І чому ви його так зневажливо грицем називаєте, не думаю що він це заслужив.

Так геть погано, ви подивіться як важко нам безвіз давали. І то, його далі тільки тому, що багато обіцяли. В 2014 вони щиро бажали це зробити, а коли зрозуміли, що їх, як і нас, красиво розвели, відтягували як могли. Через нас і Грузія постраждала, тому що планувалося пакетно це зробити. А кредити навіть янеку давали, це не показник. І дали їх тільки тому, що влада трахнула своє населення, піднявши тарифи на все, а не через реформи і відношення до корупції.
А ющ це приклад сикуна, а не реаліст.
0
1 июня 2017, 23:41
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
От і порохобот намалювався :)
Та нас вже тільки лінивий на заході не лає за корупцію. Там зараз велике розчарування владою і розгубленість. Ніодна реформа непроведена докінця, все фасадне, а всередині стара система. За що йому дякувати, що зберіг старих людей, нікого не посадив? Кремлю нічого і робити непотрібно, за нас робить наша влада. І Україна зараз як ніколи близька до розколу.

Гриценко, я більш ніж впевнений, був би кращим президентом і Україну зберіг, і реформи провів. Посадки би були реальні, а не схопив-випустив.
0
1 июня 2017, 22:35
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
Про це він розповів, чому не чіпав петю. Якщо коротко, то він йому налапшив і він до останнього терпів, казав що переступив через себе стільки, що вистачить на декілька життів, а коли остаточно зрозумів, що його розвоздять, використовують як ширму для заходу і нічого не буде робитися, моментально почав атаку. Та я і сам колись повірив пороху, не голосував але думав, що він почне реальні зміни.

Пецю підтримати. Та ви що, а ну побийте себе по пальцях негайно, що таке написали
0
1 июня 2017, 21:45
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
Притензії Нафтогазу 16млрд. Так що благополучно буде, коли ці цифри озвучить і суд, а так, просто добре що нарешті зачухалися в задницю, поки такі країна як Польща недумаючи подають в суд і виграють, наші вилупки поки прокрутять всі варіанти, чи часом не можуть заробити, доти Україна буде в одному місці. Саакашвілі всю цю нечисть швидко на місце поставить
0
1 июня 2017, 21:36
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
Міхо не критикує пецю? Критикує, ще і як. Переглянте цикл передач «Друга країна», її веде сам Саакашвілі, і ви побачите, що як раз Поршенко і його оточення основний об"єкт критики, і дуже серйозні заяви він робить.

Ближче до виборів? Не може з бухтибарахти вспливти ідеальний президент. Можна проголосувати за Васю Макаронщика, але знову ж таки, де гарантія того, що він не ще один проект олігархів?
0
1 июня 2017, 19:38
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
В чому з ним важко домовитися? Як дерибанити? Я скажу так, авантюрність, ризикованість, звичайно присутнє. Але політика це один великий ризик, доки не спробуєш, недізнаєшся. Але я б дав йому оцінку — безкомпромісний. Він не буде як ющенко бавитися в об"єднання народу з бандюками. Вкрав — сів.
Він авторитарний демократ, в іншому випадку був би президентом Грузії ще 100 років. Якщо він, разом з Гриценком отримає більше половини, то не буде з ким особливо сратися. Створюють уряд, проводять швидкі реформи, особливо в бородьбі з корупцієї, а досвід Грузії тільки пришвидшить ці процеси і неважливо величина цієї країни, тому що країною зараз власник рошену править і нічого, не панікуєте… А Грузія це в 100 раз більше рошена.

«Зараз нам потрібен президент-патріот, який був би одночасно і сильним, і розумним, і компромісним (навіть дещо хитрим).
І хто ж це такий? Я таких фігур не бачу. Я не скажу, що Саакашвілі ідеально підходить Україні, але свого Макрона у нас поки немає і непердбачається, Саакашвілі з Гриценком поки найбільш реальні фігури, щоб вивести країну з кризи.

Міха і Гриць більше підходять на роль призначених функціонерів, але самостійні політики з них погані.
Не можу сказати про Гриценка, але за Міхо говорять його справи в Грузії, хоча країна менша, але всі ті проблеми, що були там, такі ж і у нас. Рекомендую прочитати його книгу, можливо зміните свою думку, він багато чого описує з історії св
0
1 июня 2017, 14:11
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
Давайте будемо відвертими, кожен грає у свою гру, це природньо. А ющенко нашкодив найбільше, тому що не посадив донецьких бандитів, як це пропонувала тимошенко, а більше того, зробив президентом донецького зека. Чим нашкодила юля? Контракт підписала? Так вибір в неї був невеликий або не підписати і потопити економіку України, зіпсувати стосунки з ЄС або підписати те що є.

Мені складно судити що у вас там відбулося, можливо дійсно є корупціонери і навіть була несправедливість по відношенню до вас. Але те що він зробив в Грузії, це він пробує зробити і в Україні. Якщо попаде корупціонер, Міхо його посадить, як він зробив із своїм другом міністром та іншими. Всіх людей прошерстити фізично неможливо. З цього робити висновки що він авантюрист нерозумно. Крім нього, я більше нікому не вірю. В нього будуть помилки з кадрами, але якщо є політична воля, ці помилки виявляються і виправляються.

У Гриценка є шанси, хоча як політик він мені не подобається, але він виглядає чесним. В парі з Саакашвілі вони можуть вивести країну на рівень вище. Я особисто бачу такий розклад, Гриценко президент, Саакашвілі прем"єр. Можливо вони ненайкращі взагальному, але всі інші які є це старі продажні кадри, котрі нічого не поміняють і будуть далі підтримувати систему.
0
1 июня 2017, 09:23
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
Я саакашвіліфіл якщо шо. На той час юля була безальтернативним вибором, все ж краще януковича. І за її час прем"єрства Україна була найбільш економічно сильної.

До чого тут цей арбітраж в 2010. Зовсім інша ситуація. Навідміну від цієї. Інші країни подали в суд і виграли по тим пунктами, що і Україна. Все що потрібно було, піти тим самим шляхом. І нічого героїчного немає. А уяви собі, щоб не було пункту про такий суд, кому Україна доводила, що не винна 40млрд?

Юлька змушена була грати в свою гру, її давили з усіх боків. А те що путін викрутив руки це слабо сказано, він наступив на горло, а йому ще й ющенко допомагав. Я не уявляю як можна качати права, коли газ перекрито, ЄС тисне і звинувачує Україну, і все звалили на плечі тимошенко. Нам пощастило, що хоч такий контракт підписали, могло бути набагато гірше.

Юля гарний оратор і якщо б не саакашвілі і гриценко, то довелося б за неї голосувати.
0
31 мая 2017, 23:36
# Стокгольмский суд удовлетворил требование Нафтогаза в споре с Газпромом
А що такого він зробив? За нього все вже зробили інші держави з куди гіршими позиціями, відмінили і все. А те що ми з газпромом судимося в москві заслуга як раз тимошенко, так як газпром поставив нас раком відключивши газ, захід заставляв підписати контракт, ющенко самоусунувся і звалив все на тимошенко. Хотілося б на кожного з вас глянути, як ви би поступили, коли вам дихалку перекрили.
0
29 мая 2017, 20:30
# Курс биткоина резко обвалился
Звичайно можна відслідкувати. Наприклад хабар. Або поставити мітки. А з біткоіном абсолютна анонімність. Що таке біткоін і криптовалюта я прекрасно знаю, були часи займався майнінгом. А зараз бачу що багато хакерів використовують біткоін для виводу коштів. Наприклад, замовляють рекламну компанію, лінк веде на їх вірус який атакує роутери, змінює днс, отримує доступ до карткових даних, знімає кошти, конвертує в біткоін і його не знайти.
0
29 мая 2017, 20:24
# Курс биткоина резко обвалился
Тільки от інтернетом на заплатиш
+51
29 мая 2017, 12:17
# Курс биткоина резко обвалился
Цією валютою користуються в основному аферисти. Відстежити платежі неможливо, що дає великі можливості для різного роду злочинів.
Страницы: 123456