Swift

Natabond 21 апреля 2015, 16:33
17.03.15 оформила в банку платіжне доручення на swift переказ 5000дол, сьогодні 21.04.15 гроші з банку ще не вийшли, хоча працівники філії у Львові говорили, що банк виконує платіжки протягом 1 місяця.Сьогодні говорять, що не знають чому не випускають мої гроші.Порадьте як заставити банк перевести swift.
Платинум Банк
23 апреля 2015, 10:37
Доброго дня.
Так, на сьогодні є складнощі із валютою, що спричинені обмеженнями на закупівлю валюти на міжбанку, встановленими Постановою НБУ № 160.
Коштів, що надходять від відкриття нових валютних депозитів, погашення іпотеки та валюто-обміну із населенням, не достатньо для покриття попиту. Проте платежі відправляються в порядку черги по мірі надходження коштів у банк.

kostya77
kostya77
21 апреля 2015, 16:36
Люди не получили свифты от 4-5-6 марта, а вы тут про 17-ое
22 апреля 2015, 15:11
У меня был оформлен свифт 5 и 6 марта, за перевод сняли дол. по 2% (сейчас по 5%). Прождал 10 дней, ничего, звонили в Киев, там сказали что переводят 1 и 2 марта, ждите. Через 10 дней мне сказали в отделении, что дол.нет и неизвестно когда будут. Я опять положил на «Знакомство», уже по моему 5 раз. Заканчивается 29 апреля. Валюты не будет, надо ждать до 3 июня. В гривне курс сегодня 21,00грн, когда везде 22,5-22,7 покупка. Хороший банк!