Ганьбанк

timonator 6 февраля 2024, 10:06
Отделение по адресу: Полтава, ул. Ивана Мазепы, 13
Як таке може бути, що вже місяць триває боротьба за право закрити свій картковий рахунок?
Вже з десяток разів приходив особисто у відділення Ощадбанку у м.Полтава по вул.Івана Мезепи 13, щоб закрити свій картковий рахунок.
Передісторія: я не користуюсь карткою ощаду вже більше року, руху коштів по рахунку не було, але кожен місяць списується абонплата за смс (хоча я просив це відключити), а так як коштів на рахунку немає, вони списують «в мінус», а потім нараховують % за несанкціонований овердрафт, які доводилось гасити, щоб не накопичувався борг.
Кожного разу відмова або невдача:
1) обід (на обід вони закриваються), 2)повітряна тривога (всі підприємства і магазини поруч працюють, а вони закриваються),
3) «СПЕЦІАЛІСТ ІЗ ЗАКРИТТЯ РАХУНКІВ У ВІДПУСТЦІ» (це ж повний брєд)
4)погасіть %, прийдіть наступного дня, бо інформація в програмі не оновилась
5) непрацює програма (стандартна відмазка)
Довелося їхати на інше відділення, щоб спробувати закрити картку. Там мені відключили смс-інформування та обнулили залишок, але закрити картку в той день так і не вдалося, адже інформація в програмі оновиться наступного дня…
В кінці кінців мені вдалося потрапити до спеціаліста у відділенні, але замість того, щоб закрити картку, як виявилось мені її тупо заблокували, не дали навіть підписати заяву на закриття!!!
Це повний брєд, це ганьба, це не банк, це «колгосп»
Додам, що мобільний застосунок «ощад 24» теж «корявий та незручний», комісії «конські» (а мені є з чим порівняти повірте)
Хто небуть поясніть мені чому при запуску ощад24, зі мною вітається жовтий глист? А чому воно ще й в шапці? Воно мерзне? Діч.
Додам, що я пропрацював в банках більше 6 років, але такого «дніща» ще не бачив.
Боротьба за право закрити свій картковий рахунок триває…

6 февраля 2024, 11:32
Якщо коштів на рахунку нема,Ощадбанк не може нічого списувати в мінус,вони навіть не списують 100грн.за неактивний рахунок.
7 февраля 2024, 8:18
Жена оформила карту для выплат на ребенка. Выплат ещё не было, а 12 грн за смс информирование сняли. Баланс -12грн.
7 февраля 2024, 15:31
Mementomore
За СМС в Ощадбанке снимают не 12грн., а 10грн.Скриншот этого минуса-покажите? Можно сюда загрузить https://ru.paste.pics, сомневаюсь, не верится. Вот свежий 2024 года https://ru.paste.pics/QCH08
9 февраля 2024, 0:37
Действующие тарифы банка по обслуживанию карт https://www.oschadbank.ua/uploads/2/12196-tarifi_cinni_z_202312_01.xlsx
Вкладка «Загальні тарифи» п. 5.4 Вартість послуги інформування (направлення повідомлень/виписок по здійсненим операціям по рахунку через один з обраних каналів інформування), за місяць за кожну картку
— у вигляді СМС-повідомлень — 12 грн.
Сам удивился
8 февраля 2024, 0:44
А Ви спробуйте підключити смс-інформування і залиште одну гривню на рахунку на пару місяців… Буде вкрай неприємний для Вас сюрприз
8 февраля 2024, 9:05
Timonator,Ви зрозуміли,що я вище писала?Якщо на карті нуль,то Ощадбанк не нараховує, ніякі коміссії.
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
6 февраля 2024, 13:19
Кому показать есть скриншот минусь 2,3 грн на рахунку!

а пару дней назад вообще обманули …там хитро делают тебя за руку подводят в кассу и зубы заговоривают и платишь за одну ууслугу, а квитанцию дают другу куда идут деньги !!!

и это в масштабах страны …понимаете сколько млдр грвень себе они в корман!!!
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
6 февраля 2024, 13:42
7 гривен смс + 50 гривасов квитанция + проценты по просрочке кредита вы просто золотой клиент таких терять нельзя помиловать)))
8 февраля 2024, 0:51
Апд. Рахунок, закрили нарешті. Свою оцінку на плеймаркеті також залишив. Застосунок ощад24 видалив, сподіваюсь назавжди. Люди, не зв’язуйтесь з ними, бережіть свої нерви та час
Віктор Рєзнов
Віктор Рєзнов
14 февраля 2024, 13:25
Це ви ще нп прбували доллари з віртуальної картки зняти, там просто ***