Ощадбанк , в якому мене ошукали дважди.

maymay2768 10 августа 2022, 16:25
Так перший раз мене ошукав менеджер Ощадбанку при відкритті депозиту без капіталізації відсотків, запропонувавши мені відкрити кредитну картку MORE, яка не є для застосування в депозитних розрахунках.
А вдруге, коли я прийшла перевірити відмову від пролонгації депозиту. Менеджерка Ощадбанку Колісніченко А.І. знову нічого мені не повідомила про шалені відсотки банку по цій кредитній картці при виплаті депозиту готівкою.
Ощадбанк обікрав хвору і безробітну людину під час війни на три тисчи гривень.
Тепер вже ніколи не звертатимуся до цього грабіжницького банку, в якому менеджери допомогають системі банка обікрасти своїх клієнтів. Ганьба.
11 августа 2022, 17:59
Добрий день. При відкритті депозиту передбачено випуск картки за тарифним пакетом Мій рахунок. При цьому, клієнт може обрати будь-яку картку нашого банку для виплати депозиту після його завершення, в т.ч. і картку Море. При цьому, при відкритті картки клієнт погоджується з тарифами банку, ставлячи свій підпис на договорі. Окрім того, під час дії депозитного договору, клієнт в будь-який момент може змінити картку для виплати депозиту онлайн.

Jokets
Jokets
12 августа 2022, 5:32
А читать вы тоже не умеете?

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Ощадбанк , в якому мене ошукали дважди.